ГлавнаяУкраинаСобытия
 

® Український форум грантодавців оголошує конкурс на заміщення посад

Корреспондент.net, 19 декабря 2005, 09:03
0
51

Український форум ґрантодавців - це асоціація місцевих та міжнародних донорів, головною метою якої є розвиток відповідальної та ефективної благодійної діяльності задля розвитку українського суспільства.

Завданнями Форуму на найближчий час є: підтримка спілкування та взаємного навчання між членами; сприяння розвитку організованої філантропії в Україні шляхом лобіювання та збільшення громадської обізнаності про благочинність; розвиток і поширення європейських стандартів і сучасної практики серед благодійницьких організацій; надання консультаційних послуг корпораціям та особам, які бажають започаткувати ґрантодавчу програму чи організацію; залучення нових членів та інституційний розвиток форуму.

 

Директор

 

Посадові обов’язки:

Організаційні:

-          Розробка та внесення на розгляд Правління стратегії розвитку УФГ, робочих планів та бюджетів

-          Постійна підтримка контактів з Правлінням та внесення пропозицій щодо порядку денного засідань Правління

-          Постійна підтримка контактів з членами УФГ для реалізації запланованих заходів та збільшення кількості членів організації

-          Підтримка контактів з державними установами та організаціями і особами, що мають вплив на формування громадської думки задля забезпечення втілення законодавчих ініціатив, в межах інтересів УФГ

-          Прийом на роботу та керівництво персоналом УФГ (прийом на роботу персоналу верхньої ланки та аналіз його діяльності вимагає розгляду та затвердження Правління)

-          Контроль за використанням фінансів та виконанням програм УФГ

-          Розвиток стратегії залучення фінансування

-          Представлення інтересів УФГ як на міжнародному, так і на національному рівнях

-          Підтримка зовнішніх зв’язків з фондами та іншими форумами донорів

 

Програмні:

-          Налагодження та підтримка контактів з корпоративними донорами. Організація програм сприяння та надання послуг корпоративним донорам.

-          Керівництво програмою сприяння покращенню законодавства щодо філантропії в Україні

 

Необхідні уміння та навички:

-          відмінні навички міжособистісного спілкування, оформлення документів

-          креативність у розробці та втіленні стратегії, програм і проектів

-          вільне володіння англійською мовою

-          наявний досвід співпраці з державними інституціями

-          навички лідерства / керівництва

-          можливість їздити у відрядження (до 20% робочого часу)

-          не менш ніж 3-річний досвід роботи в українських чи міжнародних донорських організаціях (бажано)

-          досвід роботи з бізнес-структурами

 

Кандидатам на посаду директора слід подати мотиваційний лист, що деталізує зацікавленість у даній посаді, пояснення відповідності свого досвіду та навичок даній посаді, а також своє CV та есе на тему перспектив розвитку донорства та філантропії в Україні та ролі у цьому асоціації донорських організацій. Есе може бути написане українською чи англійською мовами. Обсяг тексту не повинен перевищувати 4 сторінки (12 розмір шрифту, одинарний інтервал між рядками). Для написання есе ми також заохочуємо ознайомитися з досвідом форумів донорів та асоціацій грантодавців у світі, особливо в Європі та Північній Америці.

 

Оплата праці є конкурентноспроможною та залежатиме від досвіду кандидата.

 

Документи слід надсилати Світлані Супрун (suprun@carrier.kiev.ua).

Контактний телефон: 8-050-351-6454.

Кінцевий термін прийому документів - 30 грудня 2005 року.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Менеджер програм

 

Посадові обов’язки:

PR та інформаційні ресурси

-          Підтримка та розвиток інформаційних ресурсів УФГ (веб-сайт, дайджест новин, рекламні та презентаційні матеріали тощо)

-          Допомога в розвитку та впровадженні PR-стратегії та стратегії популяризації донорства та філантропії

 

Менеджмент подій

-          Організація регулярних зустрічей членів УФГ, засідань Правління УФГ, конференцій та інших заходів

 

Програмна підтримка  

-          Надання послуг членам УФГ у підтримці взаємних контактів.

-          Впровадження світових стандартів, найкращих практик та етичних засад діяльності донорських організацій

 

Офіс менеджмент

-          Забезпечення щоденного функціонування офісу

 

Необхідні уміння та навички:

-          відмінні організаційні та комунікаційні навички, а також навички планування

-          досвід у сфері PR, маркетингу, організацій та проведення заходів, а також змістовного наповнення веб-сайтів та виготовлення презентаційних матеріалів

-          вільне володіння англійською мовою

-          професійний досвід роботи в українських чи міжнародних донорських організаціях або НУО (бажано)

-          досвід роботи з мас-медіа (бажано)

 

Кандидатам на посаду програмного менеджера слід подати мотиваційний лист, що деталізує зацікавленість у даній посаді, пояснення відповідності свого досвіду та навичок даній посаді, а також своє CV.

 

Документи слід надсилати Світлані Супрун (suprun@carrier.kiev.ua)

Контактний телефон: 8-050-351-6454.

Кінцевий термін прийому документів - 30 грудня 2005 року.

 


 

Український форум ґрантодавців

 

Український форум ґрантодавців - це асоціація місцевих та міжнародних донорів, головною метою якої є розвиток відповідальної та ефективної благодійної діяльності задля розвитку українського суспільства. Завданнями Форуму на найближчий час є: підтримка спілкування та взаємного навчання між членами; сприяння розвитку організованої філантропії в Україні шляхом лобіювання та збільшення громадської обізнаності про благочинність; розвиток і поширення європейських стандартів і сучасної практики серед благодійницьких організацій; надання консультаційних послуг корпораціям та особам, які бажають започаткувати ґрантодавчу програму чи організацію; залучення нових членів та інституційний розвиток форуму.

 

На початку 2004-го року, усвідомлюючи потребу ґрантодавців, які працюють в Україні, в регулярних зустрічах та створенні професійній мережі, сім найбільших українських та закордонних донорів ініціювали створення Українського форуму ґрантодавців (УФҐ). Протягом 2004-2005-го років представники цих організацій зустрічалися кожні два місяці, щоб обговорити мету УФҐ, цілі, структуру, етичний кодекс, критерії членства та організаційну стратегію. Під час зустрічей також відбувалися презентації та дискусії на теми, які цікавлять усіх донорів, наприклад, ризики в ґрантодавчій діяльності, розвиток громад, юридичні аспекти благодійності, оцінка, міжнародні проекти та інші. На ці зустрічі також запрошувалися гості з інших ґрантодавчих структур.

 

УФҐ є зареєстрованою юридичною особою з листопада 2005 року. Головною подією УФҐ в цьому році була організація 10-ї щорічної зустрічі Східної групи ґрантодавців в Києві. Протягом 2006-2007 років УФГ планує розширити свою діяльність. Вже зараз УФГ спрямовує свої зусилля на покращення законодавства в сфері благодійності. Найближчі плани передбачають розробку інформаційних ресурсів, зокрема, Інтернет сайт, а також консультаційних послуг для корпорацій та осіб, зацікавлених в розвитку благодійності; створення спеціальних груп членів, об’єднаних спільним інтересом, та поширення європейських стандартів і сучасної практики серед ґрантодавців в Україні.

 

УФҐ має дві категорії членства: повноправні та асоційовані члени. На даний момент повноправними членами є: Карпатський фонд, Фонд ім. Чарльза Стюарта Мотта,  Творчий центр “Каунтерпарт”, Донецький міський благодійний фонд “Доброта”, Єднання: ISAR, Фонд “Євразія”, Інститут сталих спільнот/UCAN, Міжнародний фонд “Відродження”, Польсько-американськo-українська ініціатива зі співпраці (PAUCI), Український жіночий фонд.

 

Асоційовані члени: Міській благодійний фонд територіальної громади “Фонд Одеси”, Фундація князів благодійників Острозьких.

 

 

Місія організації

 

Український форум грантодавців (надалі УФГ) є членською організацією, яка сприяє відповідальному та ефективногому благодійництву задля розвитку українського суспільства.

 

Етичний кодекс

 

1.  Підзвітність. Члени УФГ є підзвітними перед тими, для кого вони працюють, громадянами України, державними установами та своїми донорами. Підзвітність досягається шляхом відкритого та регулярного звітування про свою діяльність, що обов’язково містить  фінансові дані.

 

2.  Суспільно відповідальне використання ресурсів. Члени УФГ використовують свої ресурси виключно для досягнення суспільно корисних цілей.

 

3.      Прозорість. Усі процедури та діяльність членів УФГ, що стосуються благодійної допомоги, повинні бути повністю прозорими для тих, кому члени УФГ надають підтримку,  громадськості, інших благодійних установ, відповідних державних органів, засобів масової інформації, інших зацікавлених осіб та організацій. Інформація про місію членів УФГ, їхні цілі, діяльність, структуру управління, а також фінансова інформація стосовно їхньої благодійної діяльності, є відкритою для громадськості. Члени УФГ надають повну та достовірну інформацію через свої інформаційні матеріали та шляхом надання оперативних відповідей на прийнятні інформаційні запити.

 

4.      Рівні можливості. Члени УФГ забезпечують рівні можливості для усіх грантоздобувачів шляхом застосування широко оприлюднених та послідовних критеріїв при прийнятті та розгляді заявок. Рішення щодо фінансування повинні прийматись виключно на підставі якості заявок, без огляду на національну, політичну і релігійну належність, стать, спосіб життя, зовнішність та соціально-економічне становище грантоздобувачів.

 

5.      Конфлікт інтересів. Члени УФГ відповідають за те, що їхні співробітники, особливо ті, які залучені до прийняття рішень стосовно грантів, не ставлять власні інтереси вище інтересів організації та не використовують своє службове положення для особистої вигоди. Кожен співробітник повинен повідомляти про наявність або можливість виникнення у себе конфлікту інтересів та не брати участі в обговоренні чи прийнятті тих рішень, де присутній такий конфлікт.

 

6.      Конфіденційність. Члени УФГ поважають право своїх грантоздобувачів, грантоотримувачів і донорів на конфіденційність їхньої інформації і не розголошують їхню приватну та конфіденційну інформацію громадськості чи іншим сторонам, які не мають належних повноважень.

 

7.      Ефективність використання коштів. При здійсненні своєї діяльності члени УФГ намагаються забезпечити високу ефективність використання коштів та зводять адміністративні витрати до оптимального мінімуму.

 

8.      Професіоналізм. У своїх стосунках із грантоздобувачами, грантоотримувачами, донорами та іншими сторонами у сфері благодійництва та громадянського суспільства члени УФГ дотримуються високих професійних стандартів, включаючи взаємоповагу та конструктивність співпраці.

 

9.      Дотримання законодавства. Члени УФГ діють згідно з чинним законодавством України.

 

 

Членство в УФГ

 

 

УФГ має дві категорії членства.

 

Повноправні члени мають право голосу при прийнятті усіх рішень щодо членства в УФГ, його структури, планів, політики та діяльності й відповідають наступним критеріям:

 

1)      підтримують місію УФГ;

2)      дотримуються положень етичного кодексу УФГ;

3)      надають УФГ річний звіт чи інші друковані матеріали, в яких міститься                     щонайменше інформація про гранти та інші благодійні внески, надані в Україні, а також списки одержувачів та суми;

4)      є зареєстрованими юридичними особами;

5)      однією з головних форм діяльності яких є надання грантів;

6)      є незалежними у прийнятті рішень щодо надання грантів і несуть повну юридичну відповідальність за використання коштів, призначених для грантів;

7)      надавали  щорічно гранти на загальну суму не менше 100 тисяч гривень щонайменше десятьом українським зареєстрованим юридичним чи фізичним особам упродовж двох останніх років.

 

Асоційовані члени мають право дорадчого голосу щодо структури, планів, політики та діяльності УФГ, залучені до надання грантів в Україні щонайменше протягом одного року та відповідають наступним критеріям:

1)                                          підтримують місію УФГ;

2)                                          дотримуються положень етичного кодексу УФГ;

3)                                          надають УФГ річний звіт чи інші друковані матеріали, в яких міститься              щонайменше інформація про гранти та інші благодійні внески, надані в                Україні, а також списки одержувачів та суми;

4)                                          є зареєстрованими юридичними особами;

5)                                          є незалежними у прийнятті рішень щодо надання грантів і несуть повну                юридичну відповідальність за використання коштів, призначених для                   грантів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях