ТОП-5 новогодних напитков на каждый стол

Текст:  , 15 декабря 2022, 15:30
💬 0
👁 872

Украинцы – нация, которая будет жить, любить, отмечать праздники несмотря ни на что.

Потому что каждый из нас верит в скорую победу, в Украину и обладает удивительной любовью к жизни и свободе. Именно поэтому, где бы ни были – в каждой украинской семье будет пусть скромное, но обязательное новогоднее застолье. И желание будет у всех украинцев во всем мире одинаковое.

Новогодний стол может и не ломиться от закусок и блюд, как все предыдущие годы, но непременно каждый из нас поднимет бокал за то самое главное для каждого украинца желание. На большинстве столов в Украине будут напитки, конечно, от украинского производителя, например, известного, проверенного и с историей Комбината ООО АБК Днепр. В портфеле Комбината более 15 марок, среди которых обязательные на новогоднем столе качественные водка, коньяк, виски, бренди и вино. Каждый напиток идеален как самостоятельно, так и в коктейлях.

Водки «Петриковская», «Петриковская» крафтовая серия и «Колос» - идеально подойдут для каждого застолья. «Петриковская» и «Петриковская» крафтовая серия, отличаются содержанием спиртов класса «люкс» и производятся на очищенной артезианской воде, добытой из собственных скважин комбината глубиной 110 и 120 метров. «Петриковская» отличается и авторским дизайном тары, которая станет украшением стола. «Колос» - качественная водка, прошедшая апробацию у нескольких поколений украинцев. Обе марки имеют несколько классических вкусов – «ржаная», «зерновая», «с перцем». Идеальны как самостоятельный напиток, так в составе классического коктейля «Кровавая Мэри».

В базовый рецепт входит водка, томатный сок, сок лимона, вустерский соус, соль, сельдерей, черный перец и табаско. Мы же предлагаем упрощенный вариант: томатный сок с мякотью (125 мл), водка 75 мл, лимон 0,5 шт, черный перец 0,3 ч.л. и соль 0,5 ч.л. Главная хитрость – водку «Петриковскую» или «Колос» наливать аккуратно, по ножу, опустив его в стакан с соком под наклоном.

 

 

Коньяк – непременный напиток новогоднего стола, в портфеле ООО «АБК Днепр» представлены марки коньяков NAPOLEON и ARAKS трех, четырех и пятизвездочные. Коньяки производятся согласно классическим технологиям, с соблюдением всех стандартов качества исключительно на коньячных спиртах. Обе марки полюбились украинцам и напитки идеальны как в чистом виде, так и в коктейле. Например, «медовый месяц», в сотав которого входит коньяк (40 мл), ликер «Куантро» (можно заменить любым апельсиновым ликером) 10мл и белое вино (идеально « La Cantina», производства ООО АБК Днепр) 10 мл. Перемешать и налить в охлажденный бокал.

Виски – модный алкоголь на украинском новогоднем столе и очень любимым. В портфеле ООО «АБК Днепр» представлен выдержанный виски «Aviator», который производится на украинском сырье по классическим технологиям. Зерновой дистиллят выдержан в обугленных внутри дубовых бочках. Виски «Aviator» полюбился украинцам и станет прекрасным дополнением новогоднего стола в качестве самостоятельного напитка или в составе коктейля, например, виски с колой. Помимо виски «Aviator» (50 мл), кока-колы (100 мл) в коктейль входит лимонный сок (15 мл), 6-7 кубиков льда и апельсиновый «кружочек».

 

 

Бренди – достойная альтернатива или дополнение коньяку, виски и водки. ООО «АБК Днепр» производит бренди TM Cardinal «Черная мантия» и «Красная мантия». Бренди производятся на основе коньячных спиртов, выдержанных не менее 3-х лет. Бренди Cardinal станет алкогольной изюминкой как в виде самостоятельного напитка, так и в составе коктейля, например, Эг Ног – по мотивам популярного в Америке и Англии классического Эг Ног. Для приготовления смешайте сахарный сироп 10 мл, молоко 50 мл и бренди 40 мл.

Вина – обязательный алкогольный атрибут новогоднего стола. Белые или красные вина ООО «АБК Днепр» - La Cantina удволетворят запросы любителей сухих и полусладких вин. Как известно, вина много не бывает, особенно вина украинского производителя. Подаются вина в охлажденным виде в качестве самостоятельных напитков, или в составе коктейля, например Калимочо. Простой коктейль, для которого подойдет как белое так и красное вино 100 мл и столько же кока-колы. Смешать и украсить бокал долькой лимона.

 

 

Каждый напиток имеет своих поклонников и каждый украинский поклонник будет поднимать бокал за Победу. И пусть это будет бокал с напитком от украинского производителя, например – ООО «АБК Днепр».

 

 

 

ТОП-5 новорічних напоїв на кожен стіл

Українці – нація, яка житиме, любитиме, відзначатиме свята попри все. Тому що кожен з нас вірить у швидку перемогу, в Україну і має дивовижну любов до життя і свободи. Саме тому, де б не були – у кожній українській родині буде хай скромне, але обов'язкове новорічне застілля. І бажання буде в усіх українців у всьому світі однакове.

Новорічний стіл може і не ломитися від закусок та страв, як усі попередні роки, але неодмінно кожен із нас підніме келих за найголовніше для кожного українця бажання. На більшості столів в Україні будуть напої, звісно, від українського виробника, наприклад, відомого, перевіреного та з історією Комбінату ТОВ «АБК Дніпро». У портфелі Комбінату понад 15 марок, серед яких обов'язкові на новорічному столі якісні горілка, коньяк, віскі, бренді та вино. Кожен напій ідеальний як самостійно, так й у коктейлях.

Горілки «Петриківська», «Петриківська» крафтова серія та «Колос» – ідеальні  для кожного застілля. «Петриківська» та «Петриківська» крафтова серія відрізняються вмістом спиртів класу «люкс» і виготовляються на очищеній артезіанській воді, добутій із власних свердловин комбінату глибиною 110 і 120 метрів. "Петриківська" відрізняється і авторським дизайном тари, яка стане окрасою столу. «Колос» - якісна горілка, яка пройшла апробацію у кількох поколінь українців. Обидві марки мають кілька класичних смаків - "житня", "зернова", "з перцем". Ідеальні як самостійний напій, так і у складі класичного коктейлю «Кривава Мері».

У базовий рецепт входить горілка, томатний сік, лимонний сік, вустерський соус, сіль, селера, чорний перець і табаско. Ми пропонуємо спрощений варіант: томатний сік з м'якоттю (125 мл), горілка 75 мл, лимон 0,5 шт, чорний перець 0,3 ч.л. та сіль 0,5 ч.л. Головна хитрість – горілку «Петриківську» або «Колос» наливати акуратно, по ножу, опустивши його в склянку з соком під нахилом.

Коньяк – неодмінний напій новорічного столу, в портфелі ТОВ «АБК Дніпро» представлені марки коньяків NAPOLEON та ARAKS трьох, чотирьох та п'ятизіркові. Коньяки виготовляються згідно з класичними технологіями, з дотриманням усіх стандартів якості виключно на коньячних спиртах. Обидві марки сподобалися українцям і напої ідеальні як у чистому вигляді, так і в коктейлі. Наприклад, «медовий місяць», до якого входить коньяк (40 мл), лікер «Куантро» (можна замінити будь-яким апельсиновим лікером) 10мл і біле вино (ідеально «La Cantina», виробництва ТОВ АБК Дніпро) 10 мл. Перемішати та налити в охолоджений келих.

Віскі – модний та улюблений алкоголь на українському новорічному столі. У портфелі ТОВ «АБК Дніпро» представлений витриманий віскі «Aviator», який виготовляється на українській сировині за класичними технологіями. Зерновий дистилят витриманий в обвуглених усередині дубових бочках. Віскі «Aviator» полюбився українцям і стане чудовим доповненням новорічного столу як самостійний напій так й у складі коктейлю, наприклад, віскі з колою. Крім віскі "Aviator" (50 мл), кока-коли (100 мл) в коктейль входить лимонний сік (15 мл), 6-7 кубиків льоду та апельсиновий «кружечок».

Бренді – гідна альтернатива чи доповнення коньяку, віскі та горілки. ТОВ «АБК Дніпро» виробляє бренді TM Cardinal «Чорна мантія» та «Червона мантія». Бренді виробляються з коньячних спиртів, витриманих щонайменше 3-х років. Бренді Cardinal стане алкогольною родзинкою як у вигляді самостійного напою, так і у складі коктейлю, наприклад, Ег Ног – за мотивами популярного в Америці та Англії класичного Ег Ног. Для приготування змішайте цукровий сироп 10мл, молоко 50мл і бренді 40мл.

Вина – обов'язковий алкогольний атырибут новорічного столу. Білі чи червоні вина ТОВ «АБК Дніпро» - La Cantina задовольнять запити любителів сухих та напівсолодких вин. Як відомо, вина багато не буває, особливо вина українського виробника. Подаються вина в охолодженому вигляді як самостійні напої, або у складі коктейлю, наприклад Калимочо. Простий коктейль, для якого підійде як біле, так і червоне вино 100 мл і стільки ж кока-коли. Змішати і прикрасити келих часткою| лимона.

Кожен напій має своїх шанувальників і кожен український шанувальник підніматиме келих за Перемогу. І нехай це буде келих із напоєм від українського виробника,  ТОВ «АБК Дніпро».
   

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

ТЕГИ: алкоголь водка