UA
 

Кожному місту свій ШерифРеклама

Корреспондент.biz,  27 января 2021, 12:03
0
1378
Кожному місту свій Шериф
Фото надано рекламодавцем

Інтерв’ю з Дмитром Стрижовим– засновником тагенеральним директором охоронного холдингу "Шериф"

Підбиття підсумків та формування нових цілей: саме так прийнято завершувати старий рік та розпочинати новий. Дмитре, розкажіть, як ви завершили 2020 та що плануєте у 2021 році? 

Кожному місту свій Шериф. Це якщо коротко ). А взагалі наші "шерифівські" плани досить масштабні і велика частина стосується саме масштабування. Для себе ми обрали варіант, через франшизу.    

Та, спершу підсумки. Завершуємо ми цей складний рік натхненно. Багато амбіцій, багато прагнень та ідей, що поступово втілюються в життя. Франшиза сталадля нас викликом цього року, в першучергу для себе, адже не зважаючи на присутність охоронного бізнесу на ринку, ще досить мало людей має свідому обізнаність про його важливість. Тому наша мета – підвищити рівень обізнаності громадян та створити безпечний оазис для життя без тривог. Чому франшиза? Тому що масштабна ціль потребує масштабних рішень. Досвід показує, що все можна зробити самотужки, витративши численні ресурси на підготовку та реалізацію. Та ще досвід говорить про те, що в кооперації з надійним партнером досягти цілі можна оперативніше та якісніше, зберігаючи при цьому ресурси та час.

Рік завершивсязапуском франшизи в Рівному та Мелітополі, а також активно ведуться переговори ще у восьми містах України.

Досягнення не можливі без амбіцій. Плани на рік – добре, та глобальне планування мотивує більше, додає сил та енергії. Саме так мають діяти ті, хто хоче стати великим гравцем: маючи глобальні плани ви завжди прагнутимете до їх виконання, підвищуватимете  висоту і, що найголовніше, якість піднятої планки.

Глобальні плани потребують конкретики. Аналітика та дослідження власних і ринкових можливостей дозволили нам сформувати цілі в прогнозовані цифри, до яких рішуче йде Шериф у найближчі роки.

То ж, які у нас плани на цей період?

125 запусків франшизи, щоб ще більше міст відчули себе в надійних руках охоронного холдингу "Шериф", а ми в свою чергу стали міцнішими та впевнено рухалися далі до намічених цілей. Завдяки цьому буде створено 3028 робочих місць в різних населених пунктах та 357580 об’єктів перейдуть  під надійний захист та охорону.

Результати від досягнення наших цілей стануть відчутними для держави та суспільства в цілому:місцеве населення отримає стабільну роботу, а державний бюджет поповнюватиметься за рахунок податків. Для прикладу наведу цифри:  заробітна плата  7 млн. в місяць (84 млн. на рік), єдиний податок  11 млн. в місяць (132 млн. на рік). Також досить велике навантаження зніметься з поліції: 700 тисяч дзвінків на лінію 102 та виїздів на місце конфлікту перейде до охоронної агенції, що забезпечить більш оперативне реагування.

Охорона – це в першу чергу бізнес чи безпека?

Хороше запитання. Будь-який бізнес створюється для заробітку. Але світ поступово йде до того, що бізнес – це не тільки засіб для отримання прибутку. Бізнес – це ідея, свідома соціальна позиція, котра допомагає вирішити конкретні проблеми та задовольнити потреби населення країни, в якій ми живемо. Бізнес без ідейності – це провал. Гучно сказано, але це так. Ваш бізнес має нести користь для того, кому ви пропонуєте послуги. Тому охорона – це наслідок, що виник від потреби бути у безпеці.

Яка соціальна позиція Шерифа? Забезпечити високий рівень безпеки населення, щоб кожен міг відчувати себе спокійно, насолоджуватися життям, займатися буденними справами, і водночас бути захищеним. Такою, на нашу думку має бути охорона – непомітна на перший погляд, але дієва та результативна.

Хто може стати партнером Шериф і придбати франшизу?

Той, хто має намір зробити своє місто безпечним. Мабуть, основна наша вимога до майбутніх партнерів є взаємною – чесність, надійність та присутність ідеї.

Наш партнер отримує щось більше ніж просто франшизу: підтримку відомої на ринку компанії, довіра до якої підтверджена роками;  працюючу бізнес модель та клієнт орієнтований сервіс – ось те, що ми надаємо ринку та чим ділимося зі своїм франчайзі. Адаптована під життєві реалії бізнес модель, маркетингову підтримку, юридичну та ще велику кількість переваг. Ми зацікавлені аби наш клієнт розвивався та став справжнім Шерифом свого міста, якому довірятимуть.

У свою чергу наші партнери також допомагають нам: вони як ніхто знають своє місто та запити клієнта, що забезпечує нам швидку та ефективну адаптацію до потреб охоронного ринку на місці.

Так, у Рівному нашим партнером став співвласник найбільшої місцевої служби таксі "GPS taxi 305" Руслан Фаліон, що має власний автопарк та знає всі куточки міста, а це досить важлива складова при термінових виїздах.

Подібна ситуація у Мелітополі, де під брендом "Шериф" опинилася відома раніше у місті "Мелітопольська телекомунікаційна компанія" власником франшизи став Віталій Мирошниченко. Вона надавала різні технологічні послуги, у тому числі встановлення сигналізації. Тобто тут вже є працівники, які знайомі із монтажем сигналізації.

Ви прогнозуєте великий попит на охоронні послуги в найближчі часи?

Ситуація показує, що в умовах безробіття та нестабільності злочинність зростає. У багатьох питання охорони виникає лише тоді, коли вже відбулася не досить приємна ситуація. Кожного року з’являється чимало трендів, то чому б не ввести тренд на безпеку? Адже це одна з базових цінностей, що забезпечує комфортне майбутнє для кожної людини та бізнесу. 

Я завжди був переконаний в тому, що потрібно працювати на випередження. Досить важливою є профілактика, а не очікування того, що має статися. Охорона існувала у всі часи, це одна з найстаріших професій. Люди бувають різними, парадокс, але  ми захищаємо себе, свою сім’ю та майно від таких самих людей, і так було завжди. У різних містах різні ситуації, та навіть райони міст відрізняються одне від одного. Саме тому потрібен Шериф, який вчасно прийде на допомогу. Наші майбутні франчайзі і є тими надійними охоронцями, котрих так чекає кожне місто.

 

Шериф – це філософія, яку разом з майбутніми партнерами ми хочемо поширити містами нашої країни. Обравши франшизу ви зможете подарувати своєму місту найцінніший подарунок – безпеку.  Спільними зусиллями ми подбаємо про захист, в той час як клієнт зможе дбати про себе, свій бізнес та сім’ю. 

ТЕГИ: охранаШериф
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...