UA
 

5 щоденних звичок, які нам варто перейняти у європейцівРеклама

Корреспондент.biz,  2 сентября 2021, 16:53
0
6861
5 щоденних звичок, які нам варто перейняти у європейців
Фото надане рекламодавцем

Український інститут майбутнього провів дослідження “Хто ми? Портрет українців очима українців”.

Воно показало, що українці волелюбні, гостинні, хазяйновиті, спритні, патріотичні, працьовиті та неспроможні об’єднуватися надовго.

А ще ми цінуємо традиції, релігію, дещо романтизуємо минуле та орієнтуємося на європейські цінності. Тому ми вирішили  дізнатися, а які корисні звички ми можемо у європейців перейняти.

1. Снідати

 

60% українців не снідають. І інші харчуються бутербродами, сосисками, яйцями, кашами, йогуртами. 

Тим, кому важко їсти зранку, варто звернути увагу на Францію. Перший прийом їжі тут настільки малий, що навіть називається “le petit déjeuner” (маленький сніданок). Це переважно кава з булочкою чи круасаном.

Але кращим прикладом є середземноморська дієта. Вона не рекомендує ігнорувати сніданки. Якщо ви не снідаєте, організм вважає, що відбувається дефіцит поживних речовин, внаслідок чого сповільнюється метаболізм.

2. Їздити на велосипеді

 

В європейських країнах цей екологічний і недорогий транспорт набуває все більшої популярності. Лідер - Нідерланди, тут користуються велосипедними доріжками 99,1% мешканців, їх обладнано понад 400 км. Середня відстань, яку проїжджають на велосипеді місцеві - 2,5 км. Тому Амстердам вважається однією з найбільш екологічно чистих столиць світу. Середня тривалість життя і в Нідерландах -  майже 82 роки.

3. Доглядати за собою

 

Корисна звичка, яку можемо запозичити у французів - чистити зуби не до, а після сніданку. Адже, коли ми їмо, PH-середовище в роті стає більш кислим, що погіршує стан зубів. Тому в ідеалі, чистити зуби потрібно після кожного прийому їжі.

Ще одна корисна звичка, якої дотримуються в багатьох країнах, - щоденне промивання носа. Не тільки коли є закладеність, а щодня як необхідний гігієнічний ритуал.

Помічено, що у народів, де прийнято промивати ніс, рідше трапляються гайморити й простудні захворювання. Для цього найкраще використовувати чисту морську воду, вона м'яко та ретельно очищає слизову носа.

Найбільш комфортно робити це за допомогою препарату Хьюмер в зручному економічному балоні. Адже Хьюмер - це справжня, жива морська вода, від природи збагачена мікроелементами. В складі препарату стерильна нерозведена морська вода Атлантичного океану з узбережжя Бретані.

Саме Хьюмер є лідером по рекомендаціям ЛОР-лікарів і педіатрів за даними незалежного аудиту. Довіряють йому як професіонали, так і споживачі: препарат 6 разів отримував нагороди “Вибір року №1”*.

4. Використовувати спеції

 

Вони не тільки роблять їжу більш ароматною та покращують її смакові властивості, але і впливають на наше здоров'я. Наприклад, сприяють поліпшенню травлення їжі і її засвоєнню,  борються з бактеріями, виводять з організму шлаки.

Може тому французи додають трави з Провансу (розмарин, базилік, шавлію, м'яту перцеву, чебрець, майоран) в багато своїх страв, особливо з риби і м'яса. Почніть  знайомство з французькою кухнею з кулінарним проєктом “Відкрий аромат французької кухні разом з Хьюмер і Андрієм Дромовим”!

5. Спати вдень

Доведено, що людина відчуває занепад сил через 8 годин після пробудження, а післяобідний сон повертає працездатність. Тому все більше європейських працедавців вводить його в правила компаній.

 

Виділяють такі його різновиди:

Міні-сієста (5-20 хв.)
Традиційна сієста (20-50 хв.). 
● “Сієста лінивця” (50-90 хв.) Корисна тільки молодому організму, а на дорослих не діє освіжаюче.
Бажаємо наблизитися до Європи -  то робимо це кожен власноруч, хоча б на побутовому рівні!

* “Хьюмер 150 для дітей”, “Хьюмер 150 для дорослих” та “Хьюмер 050 Гіпертонічний” є переможцями міжнародного фестивалю-конкурсу “Вибір року” у 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2020 рр.

Реклама медичних виробів. “Хьюмер 050 Гіпертонічний”, “Хьюмер 150 для дорослих”, “Хьюмер 150 для дітей”. Декларації відповідності №H050/01/UA, №H150/01/UA.

Виробник: “Лабораторіз УРГО”, Франція. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та уважно ознайомтесь з інструкцією. Є протипоказання

 
ТЕГИ: здоровье
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...