UA
 

Профілактичні чекапи виявляють захворювання у 87% пацієнтів – МЦ "Інго"Реклама

Корреспондент.biz,  27 января 2022, 15:30
0
709
Профілактичні чекапи виявляють захворювання у 87% пацієнтів – МЦ  Інго
Фото надане рекламодавцем

Тільки у 13% пацієнтів під час профілактичних обстежень (або чекапів) лікарі не виявляють жодних порушень у роботі органів і систем організму.

У решті випадків у пацієнта діагностують відхилення, яке згодом, за відсутності належного лікування, може призвести до серйозних ускладнень. Про це свідчить статистика столичної мережі медичних центрів “Інго” за останні 2 роки.

Це дає підстави не тільки для роздумів, але й для активних дій. Адже що раніше виявлене захворювання, то скоріше його можна позбутися назавжди та уникнути тяжких наслідків. Медичний центр "Інго" розробив серію профілактичних комплексних чекапів, адаптованих відповідно до віку і статі пацієнтів, сезону і наявних факторів ризику.

 

У клініці зазначають, що попит на комплексні обстеження останнім часом постійно зростає.

"Сьогодні пацієнтам притаманне більш свідоме ставлення до свого здоров’я. Більшість із них розуміють, що краще запобігти розвитку захворювання ще за перших симптомів, ніж боротися потім з ускладненнями, - розповідає генеральний директор МЦ "Інго" Сергій Джевага. - За допомогою сучасного обладнання наші лікарі виявляють небезпечні процеси в організмі на початковій стадії, що допомагає вчасно призначити належне лікування".

 

На думку фахівців МЦ "Інго", важливою є й економічна складова профілактичних оглядів. Пройти чекап вигідніше, ніж робити той самий набір аналізів та обстежень окремо. Це заощаджує не тільки гроші, але й час. Діагностику та лікування в МЦ "Інго" здійснюють згідно з вимогами міжнародних протоколів. У своїй клінічній практиці лікарі закладу керуються принципом: тільки необхідна терапія - і нічого зайвого.

 

ТЕГИ: здоровьетесты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...