UA
 

“Врятуйте Україну від чергової зими у вогні!”Реклама

Корреспондент.biz,  20 сентября 2022, 10:55
0
153
“Врятуйте Україну від чергової зими у вогні!”
Фото: Надане рекламодавцем

"Українське Товариство Чесної Торгівлі" звернулося із відкритими листами до Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн та Прем'єр Міністра Великої Британії Елізабет Трасс.

"Українське Товариство Чесної Торгівлі" звернулося із відкритими листами до Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн та Прем'єр Міністра Великої Британії Елізабет Трасс із закликом збільшити вплив санкцій проти близького оточення Путіна.

У листах йдеться, про те, що гуманітарна допомога, матеріальна підтримка та санкції, спрямовані проти тих, хто озброює та підтримує військову машину Президента Росії Володимира Путіна, є невід’ємною частиною нашої боротьби. Проте, наразі, існують декілька лазівок у даних санкціях, які дозволяють найближчим союзникам Путіна й надалі збільшувати власні багатства та таким чином наповнювати кишені російського режиму.

Численні прибічники Путіна інвестували та є пов’язаними з декількома компаніями, що ведуть бізнес у Великій Британії, такими як Revolut, Yandex, Udemy та Getir.

Надзвичайним прикладом цього є олігарх Володимир Потанін, найбагатша людина Росії, що вважається ключовим прихильником Кремля та частиною близького оточення Путіна. Потанін дійсно зазнав санкцій, але знайшов шлях, що допоможе уникнути їх негативного впливу на його багатство та інвестиції.

Значна частина інвестицій Потаніна зосереджена у московській акційній компанії Winter Capital. Частково ця компанія підтримується однією з найбільших інвестиційних фірм Росії, Interros.

У свою чергу, Володимир Потанін також керує Interros. Winter Capital має багато інвестицій у різних міжнародних компаніях, що знаходяться під юрисдикцією Британії, включаючи компанію-гіганта сервісів доставки Getir.

Це означає, що кожного разу, коли людина робить замовлення через компанію Getir, вона несвідомо допомагає спонсорувати російську агресію проти України, що є абсолютно неприпустимим для більшості справедливих людей.

Саме тому тисячі Британських громадян беруть участь у наших демонстраціях та підписують наші петиції з цього приводу. Британці розуміють важливість даної ситуації та не хочуть асоціюватися чи бути співучасниками з тими, хто пов’язаний з учиненням військових злочинів та злочинів проти людства.

 

 

Таким чином, ми хочемо призвати ваші органи влади збільшити вплив санкцій проти близького оточення Путіна шляхом розширення їх критеріїв, забезпечення відсутності лазівок та інших шляхів обходження санкцій. Потанін продемонстрував наскільки легко можна ухилятися від санкцій і його прикладу слідуватимуть й інші в Росії.

Зрозуміло, що без ускладнення санкцій, які б включали в себе такі компанії як Winter Capital, що слугує фасадом Interros Потаніна, ці санкції будуть майже неефективними та безглуздими, тому надзвичайно важливо забезпечити невинних людей гарантією, що вони не будуть виконувати роль співучасників у руйнуванні та кровопролитті, що оркеструє Росія на території України.

ТЕГИ: бизнесВеликобританияГуманитарная помощьВойна в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...