UA
 

Для ЗСУ та бюджету: як в’єтнамський бізнес підтримує УкраїнуРеклама

Корреспондент.biz,  9 ноября 2022, 12:40
0
327
Для ЗСУ та бюджету: як в’єтнамський бізнес підтримує Україну
Фото: Надане рекламодавцем

Відомий виробник продуктів швидкого приготування з Білої Церкви допомагає ЗСУ та ділиться подальшими планами.

 

Компанія Маревен Фуд Європа - відомий виробник продуктів швидкого приготування з міста Біла Церква - попри складні часи продовжує підтримувати економіку України, зокрема приділяє особливу увагу благодійній діяльності, допомагаючи відповідним організаціям, ЗСУ і територіальній громаді міста.

Відповідальність перед державою

Компанія є одним із бюджетоутворюючих підприємств міста Біла Церква і продовжує надавати близько 500 робочих місць та забезпечувати населення продуктами харчування власного виробництва. Маревен Фуд Європа своєчасно та у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед державою. Так, за дев’ять місяців 2022 року до державного бюджету України було сплачено всі податки, в тому числі податок на прибуток.

Разом до перемоги

Більш того, 4 листопада компанія надіслала на спеціальний рахунок НБУ 1 000 000 гривень - перший транш довгострокового плану підтримки ЗСУ. До цього благодійна допомога вже надавалась у вигляді продукції загальною вартістю 1 500 000 гривень.

В компанії наголошують, що вірять у майбутнє України та продовжать свою підтримку як благодійною, так і операційною діяльністю. Тому новий власник вже анонсував наміри щодо подальших інвестицій у нове обладнання на виробництво в місті Біла Церква та розвиток лінійки продуктів харчування, що виготовляються на заводі.

 

Раніше повідомлялося, що Маревен Фуд Європа оголосила про зміну власника і припинення виробництва продукції під торговою маркою Rollton. Водночас компанія запустила в Україні міжнародний бренд Reeva.

 

ТЕГИ: бизнеспищаЗСУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...