UA
 

TU оновили огляд брокера QUOTEX: чи варто розпочинати з ним співпрацюРеклама

Корреспондент.biz,  24 апреля 2023, 12:40
0
105
TU оновили огляд брокера QUOTEX: чи варто розпочинати з ним співпрацю
Фото: надане рекламодавцем

Бінарні опціони — один з найпростіших та найшвидших способів заробити на фінансових ринках.

Все, що потрібно трейдерові, — це обрати правильний напрям руху ціни актива (вгору чи вниз) та зробити свою ставку. Цей метод трейдингу не вимагає особливих зусиль, вірогідність отримати прибуток зі старту дорівнює 50%. Цей відсоток можна підвищити, здобувши аналітичні навички та досвід. Шанси заробити ще збільшуються, якщо обрати надійного брокера. Одним з найпопулярніших бінарних брокерів серед українців є QUOTEX.

Фінансові аналітики Traders Union опублікували огляд QUOTEX, детально розповіли про торгові умови, інвестиційні програми та комісії на платформі.  Також у матеріалі ви знайдете відгуки реальних клієнтів цієї компанії.

Чому у TU визнають QUOTEX надійним бінарним брокером? 

QUOTEX є доволі молодим бінарним брокером, який вже встиг здобути позитивну репутацію на ринку. Компанія заснована у 2020 році, має штаб-квартиру на Кіпрі. Завдяки своєму інноваційному підходу та надійній платформі, QUOTEX здобуває все більшу популярність серед юзерів.

Брокер пропонує великий вибір активів, серед яких є валютні пари, фондові індекси, сировина та криптовалюти. Клієнти мають можливість торгувати бінарними опціонами з високими виплатами - до 95% від інвестиції. Крім того, брокер пропонує безкоштовні демо-рахунки для тестування платформи та різних стратегій.

Однією з переваг QUOTEX є авторська платформа, клієнтам гарантовано безпечну та комфортну торгівлю. Брокер використовує надійні технології шифрування для захисту персональної інформації та фінансових операцій.

Для тих, хто має справу з бінарними опціонами вперше, Квотекс має безліч освітніх матеріалів. Брокер надає безкоштовні вебінари, курси навчання та інструменти для аналізу ринку, які допоможуть торгівцям удосконалити свої навички та збільшити прибуток.

Клієнти QUOTEX також можуть скористатися швидким та професійним сервісом підтримки користувачів. Саппорт працює 24/7, зв'язатися з менеджерами можна через онлайн-чат, телефон та електронну пошту.

На думку фінансових аналітиків TU, Quotex є оптимальним вибором для торгівлі бінарними опціонами для тих, хто шукає надійного та інноваційного брокера. Компанія бачить своїм пріоритетом створення максимально комфортних умов для трейдерів. Це виражається у швидкості обробки операцій та можливості використання автоматичних торгівельних роботів.

Інші надійні брокери бінарних опціонів: рейтинг TU

На ринку бінарного трейдингу існує безліч пропозицій. Експерти TU регулярно і ретельно досліджують умови та репутацію брокерів, щоб їхні висновки могли стати для трейдерів надійною інформаційною опорою у прийнятті власних рішень.

Нещодавно аналітики оновили рейтинг найкращих брокерів бінарних опціонів. Загалом сюди входять 11 компаній. QUOTEX розташувався на другому місці, поступившись лідеру ринку —  Raceoption. На третьому місці знаходиться компанія Pocket Option.  З повним рейтингом та досьє кожного брокера ви можете ознайомитись на сайті Traders Union. 

ТЕГИ: рынок форексфорекс трейдер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...