Beeline запустив послугу фіксованого зв’язку у Чернівцях

13 января 2010, 11:49
0
8
Beeline запустив послугу фіксованого зв’язку у Чернівцях

Оператор зв\'язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком»), почав надавати послуги фіксованого зв\'язку в Чернівцях. Завдяки технічному підключенню власної телефонної станції Beeline у Чернівцях до телефонної мережі загального користування (ТМЗК) і відкриттю номерної ємності на 5 тис. номерів, Beeline зможе встановлювати домашні та офісні телефони з місцевою міською нумерацією.

Пакет послуг фіксованої телефонії від Beeline не обмежується місцевим, міжміським та міжнародним зв'язком. Абоненти можуть підключити додаткові функції телефонії: переадресацію дзвінків, очікування виклику, конференц-зв'язок, блокування/розблокування міжнародного та/або міжміського зв'язку, визначення номера абонента і т.д..

«Запуск фіксованої телефонії Beeline в Чернівцях - це значуща подія не тільки для нас, а й для жителів і представників ділових кіл міста. За допомогою інтегрованих рішень Beeline підприємці можуть не лише покращити комунікації на своїх підприємствах і користуватися передовими технологіями, а й оптимізувати свої бізнес-процеси і знизити витрати на зв'язок», - підкреслив технічний директор Beeline Дмитро Микитюк.

Корпоративні клієнти Beeline Бізнес можуть підключати послуги фіксованого Інтернету та фіксованої телефонії, об'єднувати номера офісних та мобільних телефонів Beeline в єдину корпоративну групу і спілкуватися всередині своєї групи за тарифами, значно нижчими від ринкових – від 0 до 0,05 грн/хв.

Завдяки надсучасній мережевій інфраструктурі Beeline забезпечує високу якість і надійність зв'язку, просте і швидке підключення всіх послуг фіксованого та мобільного зв'язку.

Мережа фіксованого телефонного зв'язку Beeline охоплює 23 міста України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Вінницю, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одесу, Полтаву, Рівне, Сімферополь, Харків, Чернігів, Ужгород, Бровари, Бориспіль, Житомир, Суми, Хмельницький та Чернівці.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях