Другі збори \"Ділового Клубу\" Нексія України

10 марта 2010, 11:00
0
9
Другі збори \ Ділового Клубу\  Нексія України

Відбулися другі збори «Ділового Клубу» Нексія України на тему залучення інвестицій українськими підприємствами на Варшавській фондовій біржі.

У Львові 4-го березня 2010р. відбулися другі збори «Ділового Клубу» Нексія України, у яких взяло участь близько 40 власників та топ-менеджерів середніх та великих компаній. Тема зборів була "Публічне розміщення на Варшавській фондовій біржі – можливість для українських компаній". Однією з головних тез заходу було те, що залучення інвестицій на ВФБ є доступним не тільки для великих компаній, але й для представників малого та середнього бізнесу.

Першими доповідачами зборів були представники ВФБ, зокрема пан Роберт Квятковскі, який є директором з розвитку цієї біржі, який описав можливості українських підприємств на ВФБ. Наступними доповідали представники аудиторсько-консалтингової компанії "Korycka, Budziak & Audytorzy", що є польськими представниками Nexia International, про роль консультантів у процесі залучення інвестицій на ВФБ. З точки зору представника українського середнього бізнесу пан Віталій Вачинюк, співвласник ТОВ "Яричів", описав, чому залучення інвестицій на ВФБ є актуальною темою для його підприємства. Про діагностику та фінансові звіти для публічного розміщення доповів керуючий партнер Нексія ДК, пан Роман Білик. Юридичні аспекти ІРО освітлив пан Андрій Костюк, адвокат компанії «Павленко, Стаценко та Осінчук». Після доповідей відбулася дискусія, на якій усі учасники «Ділового Клубу» мали змогу поставити свої запитання до усіх доповідачів. Збори завершилися неформальним спілкуванням та кетерінгом.

Організаторами заходу виступила Нексія ДК. Аудитори і Консультанти (www.dk.ua (http://www.dk.ua/)) і адвокатська компанія «Павленко, Стаценко і Осінчук» (www.pso.com.ua (http://www.pso.com.ua/)), які є українськими представниками міжнародної мережі незалежних аудиторів та консультантів Nexia International. Партнерами заходу була Варшавська фондова біржа (www.gpw.pl (http://www.gpw.pl/)), польська аудиторсько-консалтингова компанія «Korycka, Budziak i Audytorzy» (www.kba.com.pl (http://www.kba.com.pl/)) та Львівська бізнес-школа УКУ (www.lvbs.com.ua (http://www.lvbs.com.ua/)).

З огляду на позитивний резонанс, який викликав захід, організатори вже зараз планують наступні збори «Ділового Клубу». 

За детальнішою інформацією про захід та участь у спільноті «Діловий Клуб» Нексії України, будь ласка, звертайтеся до менеджера з розвитку Нексія ДК Сергія Сумнікова (SergiySumnikov@dk.ua). 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях