"Тепловоденергія" та Промінвестбанк поновили законні договірні відносини

11 марта 2010, 19:46
0
6

Кам’янець-Подільське відділення ПАТ "Промінвестбанк" прийняло рішення діяти згідно чинного законодавства і на сьогодні приймає платежі ЗАТ "Тепловоденергія" за призначенням. Про це повідомив в.о. голови правління ЗАТ "Тепловоденергія" Євген Радченко.

"Таким чином ми можемо констатувати, що на сьогодні відділення Промінвестбанку в м. Кам’янець-Подільську повністю виконує дію договору № 5.05.05 від 09.06.2005 р., укладеного із ЗАТ "Тепловоденергія", щодо прийому платежів за комунальні послуги від населення", - уточнив Євген Радченко. І додав, що відповідні заяви щодо порушення законних прав ЗАТ "Тепловоденергія" Промінвестбанком відкликані з Національного Банку України та Генеральної прокуратури.

"Окрім того, ми закликаємо всі Кам’янець-Подільські філії комерційних банків дотримуватись чинного законодавства і безпідставно не порушувати укладені договори із ЗАТ "Тепловоденергія" на користь Комунального підприємства "Міськтепловоденергія", яке не є правонаступником ЗАТ "Тепловоденергія", – додав пан Радченко. – У протилежному випадку підприємство змушене буде захищати свої законні права у судовому порядку",

Нагадаємо, ЗАТ "Тепловоденергія" до 1 лютого 2010 року здійснювало господарську діяльність по наданню послуг водо-, теплопостачання та водовідведення в місті Кам’янець-Подільський на підставі укладених цивільно-правових договорів з населенням та юридичними особами. З 1 лютого 2010 року такі послуги надаються Комунальним підприємством "Міськтепловоденергія".

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях