"СSR MarketPlace в Україні" - результати першої дискусії

9 июня 2010, 11:49
0
5
 СSR MarketPlace в Україні  - результати першої дискусії

8 червня Центр Розвитку КСВ за підтримки PACT, Inc, програма "Об’єднуймося заради реформ" UNITER провів круглий стіл "Якому бути CSR MarketPlace в Україні: консультації зі стейкхолдерами?" з метою обговорити концепцію проведення заходу та визначити потреби й очікування заінтересованих сторін - безпосередніх учасників CSR MarketPlace в Україні (жовтень, "Український дім").

Планується, що жовтневий CSR MarketPlace в Україні  стане виставкою успішних рішень компаній у сфері КСВ. У рамках одноденного заходу також відбудеться нагородження найкращих проектів як на думку професіонального журі, так і відвідувачів заходу (крім того, окремо буде відзначено кращий нефінансовий звіт компанії). Для популяризації успішних практик буде створено веб-сайт проекту.

Головний акцент CSR Marketplace  – успішне партнерство між різними організаціями. Марина Саприкіна, голова Центру Розвиток КСВ, відмітила: "Сьогодні по всьому світу ефективно реалізовується більше 1 000 партнерств між бізнесом та громадськими організаціями,  і з кожними роком ця цифра зростає. Проте справжнє партнерство – це не гучно проведені акції на Різдво, Новий Рік чи до Дня захисту дітей. Створити довгострокове, а головне, результативне партнерство – справа складна, і  правильний вибір партнера має першочергове значення, тож сподіваємось, жовтневий CSR Marketplace допоможе налагодити довготривалу і взаємовигідну співпрацю".

У рамках заходу заплановано проведення 8 робочих груп для обговорення форматів партнерств між бізнесом та громадськими оранізаціями, медіа, профспілками, університетами та ін. Під час круглого столу, Вікторія Гриб, менеджер з КСВ компанії ДТЕК, запропонувала визначити одну із тематичних робочих груп як "Бізнес та муніципалітети – партнерство задля соціально-економічного розвитку громади". Результати дискусій будуть узагальнені  у публікації "КСВ Партнерство".

Досвідом  UNITER поділилася Антоніна Прудко, яка звернула увагу на важливість забезпечення представлення усіх груп стейкхолдерів та використання інноваційних методів (інтерактиви, паралельні заходи) і новітніх технологій (наприклад, он-лайн трансляція) під час проведення заходу.

У свою чергу, Наталія Лук’янова, директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, наголосила на важливості представлення проектів органів державної влади, які все активніше стають донорами різноманітних соціальних програм і вибудовують нові формати партнерських відносин.

У круглому столі взяли участь: представники державних структур, громадських організацій, міжнародних донорів, бізнес-компаній і академічних кіл.

Крім того, зважаючи на маштабність та важливість заходу, було вирішено створити Організаційний комітет, який обиратиме проекти для участі у CSR Marketplace 12 жовтня 2010 року.

З додаткових питань звертайтесь до п. Олени Трегуб, медіа-координатора Центру, тел.: 280-11-47, або e-mail:  ot@csr-ukraine.org

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях