На ФБ ПФТС впроваджено технологію центрального контрагента на ринку котировок та на ринку РЕПО

14 июня 2011, 11:19
0
4
На ФБ ПФТС впроваджено технологію центрального контрагента на ринку котировок та на ринку РЕПО

З 14 червня 2011 року в торговельній системі ФБ ПФТС торговці цінними паперами зможуть без будь-яких обмежень укладати угоди на ринку котировок та на ринку РЕПО на підставі виставлених ними заявок.

Це стало можливим завдяки запровадженню на ФБ ПФТС технології центрального контрагента на ринку котировок та на ринку РЕПО.

Відтепер Центральний контрагент виступає покупцем відносно кожного продавця та продавцем відносно кожного покупця за угодами, які укладаються на ФБ ПФТС на ринку котировок та на ринку РЕПО на підставі двох зустрічних адресних заявок одного учасника біржових торгів.

Щоб скористатися перевагами укладання угод із центральним контрагентом на ринку котировок та на ринку РЕПО ПФТС, учаснику біржових торгів, під час обрання умов виконання розрахунків, необхідно користуватися кодом розрахунків, що передбачає виконання угоди в торговельній системі за рахунок активів, заблокованих для торгів на ПФТС.

Функції центрального контрагента виконуватиме ТОВ "Біржовий центральний контрагент" - торговець-зберігач, спеціально створений для впровадження інституту центрального контрагента на ФБ ПФТС.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях