life:) МелоРінг до ЄВРО 2012!

24 мая 2012, 13:03
0
11
life:) МелоРінг до ЄВРО 2012!

Київ. 24 травня 2012. Мобільний оператор life:) дарує футбольним вболівальникам чемпіонату ЄВРО 2012 прекрасну можливість приєднатися до світу захоплюючих спортивних подій та висловити свої емоції завдяки послузі life:) МелоРінг.

Київ. 24 травня 2012. Мобільний оператор life:) дарує футбольним вболівальникам чемпіонату ЄВРО 2012 прекрасну можливість приєднатися до світу захоплюючих спортивних подій та висловити свої емоції завдяки послузі life:) МелоРінг.

 

Абоненти life:) можуть відчути на повну силу всі фарби найяскравішої футбольної події року ЄВРО 2012 за допомогою послуги life:) МелоРінг. З 22 травня до 20 червня 2012 року абоненти life:) мають чудову можливість замовити футбольні кричалки та девізи за привабливою ціною - 5 грн на 30 днів, а також хітовий гімн до ЄВРО 2012 за 9 грн на 30 днів!

 

Замовити мелодію замість гудків виклику в послузі МелоРінг можна одним із наступних способів:

 

  • зателефонувати за номером 5050 та обрати розділ «МелоРінг EURO 2012»;
  • набрати *123#, MeloRing і вибрати розділ «МелоРінг EURO 2012»;
  • зайти на портал послуги МелоРінг та обрати розділ «МелоРінг EURO 2012».

 

Вартість замовлення мелодії становить 5 або 9 грн на 30 днів, в залежності від замовленого контенту. Вартість подовження мелодії на наступні 30 днів - 5 грн або 9 грн (з ПДВ без ПФ).

 

Детальніше про умови акції ви можете дізнатися на сайті https://www.life.com.ua/meloring/ru/promotions (https://www.life.com.ua/meloring/ru/promotions)

 

***

 

life:) – оператор мобільного зв’язку, що динамічно зростає та надає зручні доступні тарифи і високу якість послуг для абонентів у всіх регіонах України. Станом на перший квартал 2012 року український GSM-оператор life:) обслуговує 9,9 мільйона абонентів, як на умовах передплати, так і на умовах контракту чи корпоративного підключення. З’явившись на українському ринку в 2005 році, оператор за рекордний час побудував мережу, що на сьогодні охоплює територію, де проживає понад 98% населення України.

life:) є лідером ринку щодо впровадження інноваційних послуг. Компанія першою принесла на український ринок низку  інновацій, які сьогодні стали звичними та буденними для більшості користувачів мобільного зв’язку в Україні. Серед них технологія ЕDGE, Мелорінг, Голосовий SMS, Push-to-Talk, мобільне телебачення та ін. Компанія постійно розширює спектр послуг та сервісів, щоб зробити спілкування ще більш комфортним та технологічним. life:) першим на ринку створив безоплатний доступ до популярних соціальних мереж Facebook та ВКонтакте, відкрив онлайн-чат з операторами call-центру.

life:) співпрацює з 566 роумінг-партнерами, надаючи своїм абонентам роумінг у 181 країні світу. Станом на сьогодні в 108 містах України працює 7 центрів обслуговування абонентів та 212 ексклюзивних магазинів life:). Крім цього, абоненти можуть замовити послуги life:) в 117 брендованих пунктах продажу та 47 382 GSM та не-GSM точках продажу по всій Україні.   

 

 

 

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях