Холодильники з морозильною камерою – остання рекламна акція від Sharp

1 июля 2013, 13:21
0
54
Холодильники з морозильною камерою – остання рекламна акція від Sharp

Придбавши холодильник, отримайте телевізор у подарунок та виграйте подорож до Тоскани!

1 липня 2013 року розпочнеться нова рекламна акція компанії Sharp. Споживачі, які вирішать придбати холодильник з морозильною камерою, отримають 23- чи 32-дюймовий телевізор Sharp у подарунок. Крім того, кожен покупець холодильника з морозильною камерою Sharp, зможе взяти участь у фотоконкурсі та виграти подорож на двох у Тоскану на вихідні.

 

«Надихаюча свіжість для Вашої кухні» – така тема акції, яка розпочнеться у липні та триватиме два місяці. Усі покупці, які придбають 4-дверний холодильник Sharp серії W-French (моделі SJ-FS820VSL, SJ-FS820VBK, SJ-FS810VBK, SJ-FS810VSL), одержать 32-дюймовий телевізор LC32LE351VWH. Ті, хто вирішить придбати холодильник з морозильною камерою серії Glass Collection (моделі SJ-GC700VBK, SJ-GC700VSL, SJ-GC680VBK, SJ-GC680VSL), отримають у подарунок 24-дюймовий телевізор 24LE250VWH.

Окрім того, компанія Sharp організовує на період акції фотоконкурс для всіх покупців, які придбають будь-яку модель холодильника Sharp з морозильною камерою. Усі ці покупці, у тому числі ті, що отримали телевізор у подарунок, мають шанс виграти подорож на двох до Тоскани на вихідні.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на веб-сайті www.sharpfreshness.eu (http://www.sharpfreshness.eu/) та надіслати оригінальну фотографію своєї кухні.

 

Холодильники Sharp з морозильною камерою – техніка найвищого ґатунку. Компанія Sharp застосовує технології, які гарантують свіжість продуктів, що зберігаються. Вони не тільки містять набір практичних рішень для користувачів, а економлять електроенергію та радують своїм дизайном.

Докладну інформацію, умови участі в акції та перелік акційних моделей холодильників з морозильною камерою розміщено на веб-сайті: www.sharpfreshness.eu

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях