Винагорода за програмою для покупців «Власний рахунок» у мережі «Сільпо» склала 28,4 млн. грн. за перший квартал 2008

5 июня 2008, 15:07
0
16

Київ, 5 червня 2008 р. – торгова мережа «Сільпо» виплатила своїм покупцям винагороду в розмірі близько 28,4 млн. грн. за перший квартал 2008 року в рамках програми «Власний рахунок». Принципово нова система винагороди покупців - «Власний рахунок» - запроваджена на заміну дисконтної програми у вересні 2007 року. Сьогодні вона діє у 115 супермаркетах «Сільпо». До серпня цього року програма буде працювати у всіх магазинах мережі.

Основні цілі нової програми: заохочення постійних покупців торговельної мережі "Сільпо"; поліпшення якості супермаркетів "Сільпо". На даний момент у програмі "Власний рахунок" бере участь близько 765 тис. покупців. За прогнозами, до кінця 2008 року аудиторія складе близько 1,5 млн. чоловік.

У результаті роботи накопичувальної бонусной програми "Власний рахунок" покупці торговельної мережі "Сільпо" зможуть заощадити 277,7 млн. грн. за 2008-2009 рр. Для порівняння: у рамках попередньої дисконтної програми, економія покупців склала б 269,8 млн. грн. за період 2008-2009 рр. Крім цього, програма стала доступнішою для всіх споживачів: так, картка Постійного покупця тепер видається безкоштовно й не має терміну дії, тоді як вартість дисконтної карти становила 20 грн., а термін дії був обмежений 1 роком. Також, завдяки програмі для покупців "Власний рахунок" торговельна мережа "Сільпо" регулярно аналізує дані про покупки споживачів. Отримані дані будуть використані для створення оптимального асортименту, що базується на уподобаннях покупців.

Для розробки й впровадження програми "Власний рахунок" був проаналізований світовий досвід рітейлерів, які успішно використовують бонусні програми у своїй практиці. Також торговельна мережа "Сільпо" залучила зовнішніх консультантів, з багаторічним досвідом впровадження подібних програм у Європі. Перед національним запуском програми у всіх супермаркетах "Сільпо" України була проведена ґрунтовна підготовча робота, у тому числі запущена пілотна версія в місті Славутич. Аналіз споживчих уподобань показав, що покупці в цілому позитивно реагують на бонусну програму й тільки невелика кількість покупців при виборі магазину керується наявністю моментальної знижки - дисконту. При цьому відвідувачі більш прихильно ставляться до довготермінових накопичувальних програм, таких як "Власний рахунок". 

 

Валерій Власенко, Виконавчий директор торговельної мережі "Сільпо": "Ми змінили сам підхід до винагороди споживачів. Доказом тому служить не тільки програма для покупців "Власний рахунок", але й інші ініціативи мережі. Зокрема, завдяки постійній акції "Гаряча покупка" покупці зможуть заощадити більше 4,5 млн. грн. в 2008-9 рр. І вже протягом року наші споживачі мають можливість купувати продукцію ВТМ "Премія", якість якої відповідає якості бренда-лідера, але за ціною на 5-20% дешевше. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен покупець приходив до нас частіше й користувався всіма перевагами програм й акцій, що діють в "Сільпо", одержуючи широкі можливості в наших магазинах і купуючи улюблені товари".

Павло Роганов, Керівник департаменту по роботі з покупцями холдингу Fozzy Group: "Перед початком реалізації нової програми для покупців був проведений ряд досліджень, які показали, що значна група споживачів не володіє картками взагалі, і таким чином, багато хто з постійних покупців не мав змоги одержувати знижки в супермаркетах "Сільпо". Програма "Власний Рахунок" створена з метою винагороди саме тих покупців, які обрали супермаркети "Сільпо" місцем своїх постійних покупок. Також варто зауважити, що накопичення балів й одержання сертифікатів - це тільки частина тих можливостей, які дає "Власний рахунок". Дуже важливо, що знання про переваги, які з'явилися у нас в результаті реалізації програми, дозволяють нам удосконалювати власні магазини. Ми оптимізуємо асортимент і послуги так, щоб наші магазини були корисні й зручні покупцям незалежно від їхнього матеріального статку й запитів".

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях