«Крафт Фудз Інк.» звітує про стабільне зростання в третьому кварталі

5 ноября 2008, 16:21
0
15
«Крафт Фудз Інк.» звітує про стабільне зростання в третьому кварталі

Наприкінці третього кварталу 2008 року компанія «Крафт Фудз Інк.» звітувала про постійне покращення результатів бізнесу в рамках трирічного плану зростання. Порівняно з третім кварталом минулого року, дохід від операційної діяльності збільшився на 17,1%. А чистий дохід у цей період збільшився на 19,4% до 10,5 мільярдів доларів. Органічне зростання чистого доходу склало 7%, у той час, як очікування були на рівні 6%.

"Незважаючи на складні умови та зовнішній тиск на збільшення виробничих витрат, то був стабільний квартал для "Крафт Фудз", – зазначила Ірен Розенфельд, Голова Правління та Головний виконавчий директор корпорації. – "Зростання відбулося як в об’ємі, так і в грошах по всіх країнах. Особливо, я задоволена показниками об’єму продажів у третьому кварталі, які перевищили очікування – внаслідок цінових коливань та неспокійного стану світової економіки".

Це стало можливим завдяки ціновій стратегії компанії та підвищенню вартості продуктів харчування шляхом інвестування в якість, маркетинг та інновації. За словами Ірен Розенфельд, споживачі повертаються додому в "Крафт Фудз" за смачною їжею та прийнятною ціною. Саме тому є впевненість, що компанія виконає всі зобов’язання, надані на початку 2008 року, а також створить додатковий поштовх для зростання у 2009 році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях