Еволюція судової системи

11 марта 2009, 12:38
0
7
Еволюція судової системи

Старт навчальної програми в Одесі

В рамках Проекту Європейського Союзу “Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби” розпочато навчальну програму для Голів судів і працівників апаратів судів Одеської області. Мета програми — впровадження сучасних методів управління в судах. Навчання буде проводити команда європейських та українських експертів з управління і адміністративної діяльності судів.

Перші модулі навчальної програми для Голів судів Одеської області проходять 10-11 березня в Одесі. Семінар відкрила Лариса Єршова, Голова територіального управління державної судової адміністрації у Одеській області. Презентувала Проект учасникам тренінгу Еді Фракассіні, Керівник Проекту. Огляд навчальної програми зробив Брайан Кемпл, Експерт з навчальних програм. Навчальні семінари проводить Віталій Чуба - Експерт з питань управління. 

Навчальною програмою Проекту передбачено навчання з різних аспектів управління судами для Голів судів, Керівників апаратів судів та помічників суддів зі 137 місцевих судів загальної юрисдикції Київської, Харківської, Одеської та Львівської областей.

Для Голів судів проходять семінари на теми: стратегічне бачення і планування, роль Голів судів і Керівників апаратів судів в управлінні суду, управління змінами (як ефективно впроваджувати зміни в адміністративному управлінні).

Керівники апаратів судів візьмуть участь у семінарах на теми: ефективна комунікація, організація навчання персоналу на місцях, лідерство, стратегічне бачення і планування, управління кадрами, управління часом та зустрічами, ефективність діяльності судів та оцінка персоналу.

Навчальна програма для помічників суддів включає: роль і важливість професійної етики в судах, ефективну комунікацію, управління справами та управління часом.

На фото:

1. Лариса Єршова, Голова територіального управління

державної судової адміністрації у Одеській області

 

Автор фото: Михайло Коришов

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях