Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!

4 августа 2009, 15:05
0
6
Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!

В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів.

Скорочення терміну торгів дасть можливість клієнтам банків в більш короткий період часу реалізувати заставну автівку та прискорити процес погашення заборгованості за кредитом.

 

Якщо ж Ви бажаєте придбати автівку за прийнятною ціною, завітайте на сайт компанії та скористайтеся можливістю взяти участь у торгах, не пропустіть свій шанс! Нові надходженні можна переглянути у рубриці «АУКЦІОНИ», підрубрики: «ВІДКРИТІ АУКЦІОНИ», «НОВІ АУКЦІОНИ», «МАЙБУТНІ АУКЦІОНИ» на сайті компанії www.autoauction.in.ua (http://www.autoauction.in.ua/).

 

 

Бажаємо успіху на аукціонах!

 

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році.  Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

 

 

 

  

www.autoauction.in.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях