WOG розпочав реалізацію нового бензину Mustang100

21 сентября 2009, 11:08
0
6
WOG розпочав реалізацію нового бензину Mustang100

З вересня 2009 року у мережі автозаправних комплексів WOG розпочато реалізацію нового пального – бензину Mustang100 з покращеними технологічними характеристиками.

Mustang100 – нове високотехнологічне пальне, при створенні якого застосована унікальна технологія покращення, розроблена спільно із німецьким хімічним концерном BASF. 
 Бензин Mustang100 на автозаправних комплексах WOG повністю замінить традиційний А-98. Такий крок – це черговий закономірний етап у процесі якісної розбудови мережі WOG як мережі, яка постійно розвивається, вдосконалюється та повністю відповідає вимогам і очікуванням споживачів. 
У квітні минулого року компанія вивела на ринок бензин 95Mustang, повністю замінивши ним традиційний А-95. Результати продажів 95Mustang і схвальні відгуки споживачів підтвердили правильність такої маркетингової політики та створили передумови для виведення на ринок інших продуктів під ТМ Mustang.
Mustang100 призначений для автомобілів типу «мускул-кар», що мають потужний двигун та потребують високого октану. Функціональні характеристики пального Mustang100 враховують «особливий статус» таких автомобілів. Mustang100 містить компоненти, які очищують та захищають деталі двигуна, що сприяє рівномірній його роботі, а також захищає двигун від зношування. 
Завдяки унікальним властивостям бензин Mustang100 дозволяє зменшити розхід пального та мінімізувати витрати на технічне обслуговування автомобіля. Поліпшення процесу згоряння, захист від корозії і зношування, очищення паливної системи забезпечують тривалу стабільну роботу двигуна та зберігають його повну потужність протягом тривалої експлуатації.
Бензин Mustang100 має покращені екологічні характеристики завдяки зниженню емісії вихлопних газів. Mustang100 повністю відповідає жорстким екологічним вимогам європейського стандарту Євро 5, що передбачає суворе дотримання норм щодо вмісту сірки, ароматичних, олефінових вуглеводнів та бензолу. Використання Mustang100 суттєво знижує екологічне навантаження на навколишнє середовище.
Для того, щоб споживач міг легко відрізнити справжіній Mustang100 із унікальними властивостями, його захищено кольором. Червоний колір пального є гарантією того, що ви придбали справжній Mustang100. Будь-яке змішування із іншими видами пального призведе до втрати кольору.
Mustang100 реалізується виключно у мережі автозаправних станцій WOG.


Довідково: 
Мережа автозаправних комплексів WOG станом на 1.09.09 р. нараховує 378 автозаправок у 24 регіонах України. Управління мережею АЗК WOG здійснює ТзОВ «Торговий Дім «Континіум-Галичина».
BASF – німецький хімічний концерн, що має багаторічний практичний досвід у розробках із покращення характеристик пального.


Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях