UA
 

Проект на мільйонРеклама

Корреспондент.biz,  18 февраля 2020, 13:30
0
1457
Проект на мільйон

"Full House" виводить на ринок мережу luxury-хостелів. Довгі інвестиції і міжнародні амбіції.

«Full House» - перша мережа приватних гуртожитків у Києві - відкрила свої двері для гостей в серпні 2018 року. Він об’єднав в собі комфорт класичних готелів і затишок сучасних хостелів. По суті - це хостел luxury-рівня. За рік компанія відкрила ще 7 подібних готелів.

Жити і працювати в комфорті перебуваючи далеко від дому - мрія будь-якого ділової людини. Гуртожитки компанії «Full House» в Києві втілили цю мрію в реальність. На 1-2 поверхових окремих будинків розташовуються від 20 до 30 затишних і стильних номерів з меблюванням і повним внутрішнім оснащенням, що поєднують в собі комфорт домашнього затишку. Інфраструктура гуртожитків компанії «Full House» - це поєднання сучасних технологій, надійних систем безпеки і широкого спектру готельних послуг.

У цих хостелах ви зможете знайти як кімнати на 4 особи, так і індивідуальні номери підвищеної комфортності. Це зроблено для того, щоб люди з будь-яким достатком могли скористатися готельними послугами цієї мережі. Загрузка очікується на рівні 60-65 %.

У гуртожиткахстворена розвинена готельна інфраструктура:

  • цілодобова служба прийому-розміщення (Reception)
  • зона для приготування iжi
  • кiмната для зберiгання багажу
  • якісна звукоізоляція
  • безкоштовний Wi-Fi
  • повністю обладнана кухня.

У мережі  гуртожиткiв “Full House” продумані всі деталі, щоб клієнтам було зручно: на одного постояльця припадає двiрозетки, в номерах все передбачено для комфортного відпочинку і продуктивної роботи, потужна вентиляційна система, щоденне прибирання, ввічливий і привітний персонал. Що стосується дизайну, то він гармонійно балансує на межі модерном і готельною класикою.

 

 

За думкою керівництва мережі “Full House” данних гуртожиткiв, новоiмоделi, повинно бути більше, бо з появою послуг високого рівня, ми створюємо передумови для розвитку нового ринку. Міняємо поведінку людей. Радянське минуле залишило негативне ставлення до багатомісного проживання, а насправді у всьому світі - це прекрасний і зручний спосіб розміщення.

Як розповів засновник “Full House”, до ідеї розвивати мережу хостелів, його підштовхнули кризові процеси в економіці України. Він вів переговори про відкриття в Києві готелю однією з відомих світових мереж, однак крапку в цьому процесі поставило падіння гривні. Оскільки однією з умов відкриття мережевого готелю була закупівля всього необхідного для готелю з-за кордону, економічна доцільність проекту стала сумнівною. Тоді з'явилася ідея розвивати принципово іншу мережу засобів розміщення, що поєднує в собі економічність хостела і готельний комфорт.

В створення першого гуртожитку “Full House” було вкладено близько 1,9 млн. гривень. Сумарні інвестиції в проект можуть досягти 7 млн. гривень. Команда “Full House” розраховує на окупність проекту протягом 5 років.

Головна перевага гуртожитку “Full House” - ідеальне співвідношення ціна-якість. У Києві ви ніде не знайдете таких хороших умов проживання, за такі невеликі гроші. Низькі ціни, досягаються, за рахунок самого формату гуртожитку, що дозволяє розміщувати більшу кількість гостей, на меншій площі. Експерти вважають, що на площі 1500 кв. метрів можна розмістити всього 50 номерів класу «три зірки», тоді як в “Full House” на тій же площі розміщуються майже 200 койко-місць. Невисокі вимоги до площі, дозволяють розмістити хостели подібного формату в центрі столиці, що складно для багатьох готелів і з технічних, і з фінансових причин.

Весь колектив компанії орієнтований на потреби клієнта, тому всі постояльці тут будуть відчувати себе, як вдома, а може навіть і краще!

На сьогоднішній день компанія “Full House” - це амбітна компанія, що розвивається, яка йде в ногу з часом. Її керівництво активно співпрацює з Департаментом туризму і культури України та туристичними організаціями інших країн світу.

ТЕГИ: общежитиехостел
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...