UA
 

Really Building завершила один із найстаріших довгобудів КиєваРеклама

Корреспондент.biz,  3 августа 2021, 19:50
0
2934
Really Building завершила один із найстаріших довгобудів Києва
Фото надане рекламодавцем

Компанія забудовник "Really Building", спільно з ізраїльською компанією "Simple Investment Ltd" за чотири роки добудувала й ввела у експлуатацію один з найстаріших у Києві довгобудів.

На місці колишньої недобудови по вулиці Нагірній, 18/16, яку почали зводити ще у 1999 році відкрили Житловий комплекс комфорт-класу "Хенесі Хаус".

Про це заявила комерційний директор компанії "Really Bulding"

Ганна Мурашенко. Подробиці у відеоролику

За її словами, будівельна компанія "Really Building" взялась за цей довгобуд у 2017 році. Тоді об'єкт представляв собою каркасну будівлю, зведену до 7-го поверху. Будівля була неправильно законсервована. Через це стан зовнішніх стін був незадовільним – необхідно було розбирати будинок і починати будувати знову.

"Сотні щасливих інвесторів вже роблять ремонти у своїх квартирах. Багато навіть і не сподівались, що будинок буде введений у експлуатацію, після стількох років простою. Для нас це також був новий досвід і ми вже маємо багато напрацювань для роботи з іншими такими об'єктами", - наголосила Г. Мурашенко.

Голова правління житлово-будівельного кооперативу по вулиці Нагірній, 18/16 Олександр Козієнко, підкреслив, що інвестори будинку намагались знайти шляхи відновлення будівництва з початку 2000-х і аж до 2017 року, коли у проект увійшла компанія "Really Bulding".

"Шлях з початку 2000-го і закінчуючи 2017-м – це був складний шлях. Тому що багато років ми намагалися понудити минулого забудовника, щоб він закінчив будівництво, шукали можливість взяття в оренду земельної ділянки. Це був один з таких великих довгобудів у Києві", - підкреслив О.Козієнко.

Як зазначив Ігор Йофе, генеральний директор ізраїльської інвестиційної компанії "Simple Investment Ltd", яка також долучилась до реалізації проекту, близько 10% нових інвесторів ЖК "Хенесі Хау" – іноземці. Він підкресли, що така співпраця виявилась продуктивною та успішною, тому "Simple Investment Ltd" буде продовжувати співпрацю із "Really Bulding" і у інших проектах. Зокрема, за його словами, компанія вже активно працює в рамках будівництва нового об'єкту ЖК "4U" по вулиця Академіка Булаховського, 2.

За даними Bild.ua, в столиці налічується близько 90 проблемних об'єктів нерухомості. На сайті КМДА перелік довгобудів, визначений Комісією з вирішення проблемних питань по об'єктах незавершеного будівництва Києва, складається із 41 будівлі.

ТЕГИ: КиевНедвижимостьдолгострой
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...