E-mail подписка   Мобильные приложения   Язык:  рус 
 
 
 
 

Тягнибок: Газета Коммунист не выполняет решение суда

12 февраля, 20:59    Корреспондент.net  
Тягнибок: Газета Коммунист не выполняет решение суда Тягнибок заявляет, что газета Коммунист не выполняет решение суда
Корреспондент.net

Лидер ВО Свобода Олег Тягнибок заявляет, что газета Коммунист не выполняет решение суда и не публикует опровержение недостоверной информации о его партии, в том числе о том, что якобы ВО Свободу финансируют олигархи.

Об этом он сказал на пресс-конференции в Кременчуге (Полтавская область) в воскресенье.

По его словам, 27 декабря 2011 Апелляционный суд города Киева признал недостоверной информацию, распространенную газетой Коммунист относительно ВО Свобода.

Суд подтвердил решение Шевченковского районного суда и обязал главную газету коммунистов Петра Симоненко опубликовать опровержение неправдивой информации на первой полосе издания,

"Судебная волокита в деле защиты чести и достоинства ВО Свобода продолжалась более двух лет. Такая задержка с рассмотрением дела была вызвана постоянными неявками ответчика   Симоненко на судебные заседания, несмотря на то, что суд вызвал его даже через Центральный комитет Компартии, Верховную Раду", - отметил Тягнибок.

"В статье утверждалось, что Свободу финансируют олигархи. Также статья содержала ложную информацию относительно идеологического направления националистической политической силы, к тому же, Свободу обвиняли в фальсификации выборов в Тернопольский областной совет",- сказал Тягнибок.

Он сообщил, что суд обязал газету Коммунист опубликовать опровержение недостоверной информации тем же шрифтом на той же странице под заголовком Опровержение, но это до сих пор не сделано.

Ранее сегодня Тягнибок рассказал, что боится того, что действующая власть его арестует.

По материалам:
]]>
УНИАН
]]>
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь
Ознакомьтесь с правилами комментирования

Комментариев

 (376)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Осталось 10000 символов
Комментарий:
Отобразить: лучшие последние первые
комментариев на странице 
serg ivanov
serg ivanov  в ссср было самое справедливое общество где уважали трудового человека
13.02.2012, 14:35  Нравится (2)
Покращення marschiert
Покращення marschiert  Але райкомівських муділ поважали трошечки більше
13.02.2012, 18:20
ВУЙ КО
ВУЙ КО  господин Тягнибок, !
как вчера на свет родился?
разве само название этой газеты и слово закон, решение суда , совместимы с вывеской за которой эти уроды с их идеологией уничтожили миллионы украинцев , а в свое оправдание невнятно булькают , что мол та ведь и своих так же.... если это можно взять за оправдание преступления , то
займитесь чем то более конструктивным , чем что то громко кричать совсем глухому, а от немого требовать спеть гимн Украины?
или такой дешевый пиар , Вам , так сильно нужен???
обещайте , не стесняясь народу ,повесить их всех на кол, на центральной площади , а пока будут там сидеть будет идти суд над ними , и пусть их адвокаты попробуют умничать , затягивать следствие ,,,,
да если такое устроишь , то вся страна пару лет и не вспомнит как живет и что ест , все будут кайфовать как по НАциональному каналу и на всех роликах Ютуба, будет репортаж о том , как нашего овоща с его любимым унитазом на шее в Днепре топить будут!!!!
что ни говори , а эти рыги уже всех так достали, если след президент будет таким чистюлей демократом , как Ющ? сожрут и не подавяться и свои и чужие!!!
только ВО СВОБОДА может каленым железом выжечь этот нарыв!!!
вот их герой Степан Бандера так бы и сделал!!
13.02.2012, 12:55  Нравится (0)
Головний лікар
Головний лікар  Популярність Тягнибока стрімко росте, тому чекайте зливи компромату на його адресу.
13.02.2012, 12:53  Нравится (0)
Скоро буде таке фото
Скоро буде таке фото  Коли совєцька влада зрозуміла, що Бандерівців перемогти нереально, вони почали створювати міфи про наши Героїв - типу вони бандити, ріжуть мирен населення, для чого були створенні спецзагони з енкавесівців, що під виглядом повтсанців чинили усі ті звірства, що потім приписали Бандерівцям. Але місцеві добре бачили, де хто, тому Бандерівців завжди шанували, шанують і шануватимуть як справжніх Героїв, що вважають за краще померти у битві з ворогом, ніж скоритись. А там, де Бандерівців не було, люди тупо повелися на цю пропаганду, і досі живуть совковими міфами.

Так само зараз і нинішня окупаційна адміністрація, яка є по своїй суті тими самими совками-комуняками, не маючи змоги побороти прихильність українського народу до своїх чи не єдиних ідейних захисників, вигадує брудні міфи, аби зменшити кількість прихильників Бандерівців. Не вийде. Люди мають власні очі й вуха, а "влада" нинішня робить все через свою діряву дкупу))

Я - за Свободу!
13.02.2012, 12:12  Нравится (6)
Скоро буде таке фото
Скоро буде таке фото  а про те, що в нас у владі, тупі совки, добре сказав Лесь Подерев"янський

На питання, до якої групи можна віднести українську владу, Подерв'янський відповів:

"Усе це якраз совки. Жлоби, які насправді нічого не вміють, і завдання яких – не допустити до влади того, хто вміє. Тому що головний ворог для нинішньої влади – професіонал. Тільки за умови відсутності професіоналізму вони можуть якось існувати".

"Насправді ж проблеми, ще складніші за наші, можна досить швидко вирішити. Приклад Грузії це показує. Ще кілька років тому люди там вирубували платани на проспекті Руставелі в Тбілісі, щоб натопити домівку – я сам усе це бачив. Треба тільки воля й розум. Те, що називають здоровим глуздом – більш нічого. У нашої влади його не було ніколи. Я, принаймні, не помічав", - додав він.

На думку письменника, зараз люди при владі "абсолютно не відповідають часу ані за коефіцієнтом інтелекту, ані за чимось іншим".

"Вони, як казав Паніковський, "люди ранешнего времени", - сказав він.

На питання, чи може в Україні ще змінитися ситуація, Подерв'янський зазначив:

"Ніхто не знає. Ви думали, що буде Майдан – отакий, як він був 2004­го? Це дуже небагато людей передбачали. От відчуття було, а точно ніхто не міг сказати. Я сам тоді у видавця Петра Мацкевича виграв пляшку коньяку. Він казав: "Та нічого не буде, ніколи не буде". Я казав, що вийдуть тисяч 300–400. Я помилився, вийшли більше".

"Влада – це така цікава штука. Вона з'являється, а потім раз – і вислизає з пальців. Її не могли втримати й не такі фраєра, як Янукович, а й люди з більшим IQ. Зараз по всьому шаріку таке відбувається. У цивілізованих країнах це ротація на виборах, а в нецивілізованих – у інакший трошки спосіб", - додав Подерв'янський.
13.02.2012, 12:14
Головний лікар
Головний лікар  добре сказано
13.02.2012, 12:54
Овощ Харант
Овощ Харант  коммунисты никогда не говорили и не будут говорить правды-а тем более идти в ногу с человеческими нормами морали. А тем более эти псевдокомунисты-олигархи
13.02.2012, 11:14  Нравится (10)
HA CAMOM ДЕЛЕ
HA CAMOM ДЕЛЕ  Согласен. И Украину они тоже зря создали...
13.02.2012, 12:12
степан лесовой
степан лесовой  Кто финансирует коммунистов? Откуда у Симоненко трехэтажный замок под Киевом. Почему местному населению запрещают работники охраны пользоваться озерами вблизи маетка Симоненко.Коммунисты,говорите? Бандюки теперешние.
13.02.2012, 10:08  Нравится (17)
федос федос
федос федос  Тягнебок надерёт зад комунистам
13.02.2012, 09:55  Нравится (17)
Генрих Braun
Генрих Braun  Нет, построит дом рядом с домом Симоненко
13.02.2012, 10:19
HA CAMOM ДЕЛЕ
HA CAMOM ДЕЛЕ  Это врядли...
13.02.2012, 12:12
D SS
D SS  Чья бы корова мычала, комми...)))
13.02.2012, 09:09  Нравится (0)
Сергей Иванов
Сергей Иванов  Ты Олежэ через СМИ докажи что твои бандьоровцы не сотрудничали с фашистами, а сс "галичина" и волынская резня благо.
13.02.2012, 08:58  Нравится (3)
Altera pars
Altera pars  Кому шо, а вшивому баня. Пойди помойся.
13.02.2012, 10:44
Тарас Чупрына
Тарас Чупрына  ВСІ суди над СС Галичина підтвердили що це благо. Тобто боротьба проти комуністичної різні.
В той же час ЗМІ підтвердили що ЧА являлася союзницькою армією з нацистами.
13.02.2012, 12:18
Поручик Ржевский
Поручик Ржевский  Теперь Олег может публично заявлять, что все коммунисты - вруны и обманывают людей посредством незаконной газеты "Коммунист". И для этого у него есть отмазка - решение суда.
13.02.2012, 07:46  Нравится (1)
Your Bunny Wrote
Your Bunny Wrote  С нынешней властью надо говорить так, как скифы говорили с рабами, пошедшими войной на господ...
13.02.2012, 01:08  Нравится (2)
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  а где скифы живут сейчас?
13.02.2012, 01:09
Голова Овальная
Голова Овальная  В народной памяти)
13.02.2012, 01:15
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  какого народа ?
13.02.2012, 01:23
Голова Овальная
Голова Овальная  Нашего в том числе)
13.02.2012, 01:29
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  ну мы о вас тоже будем помнить )
13.02.2012, 01:31
Олександр Ковалеов
Олександр Ковалеов  ми також вас будем пом*ятати
13.02.2012, 01:59
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  так это вы как скифы
13.02.2012, 10:17
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  ох и развязка в матче Чикаго Буллз и Бостон Селтик
13.02.2012, 01:00  Нравится (0)
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  Ти шо пендосами восхищаешься?
13.02.2012, 01:04
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  а они шо пендосы ?
13.02.2012, 01:07
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  то то я смотрю там афроамериканцы
13.02.2012, 01:07
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  и Селтик тоже пендосы?
13.02.2012, 01:07
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  Так ти шо,пендосів розділяєш на класи??Поділіться градацією.
13.02.2012, 01:14
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  ты так и не ответил,я в замешательстве
13.02.2012, 01:24
Елена Марченко
Елена Марченко  Суд подтвердил решение Шевченковского районного суда и обязал главную газету коммунистов Петра Симоненко опубликовать опровержение неправдивой информации на первой полосе издания
===============
В чем вопрос?!
Пусть опровергают.
13.02.2012, 00:49  Нравится (3)
ЯДА
ЯДА  Night Owl Пусть выгонят Фарион и станут мягче в вопросе языка - тогда можно будет подумать о том, чтобы за них голосовать

Чет вспомнились тротуары с подогревом в Тернополе
13.02.2012, 00:17  Нравится (2)
Голова Овальная
Голова Овальная  Так выполнили же) Хотя всеравно вонь поднялась)
13.02.2012, 00:28
ЯДА
ЯДА  Ну да...только за такое бабло постелить 250 метров тротуара и рядом иметь дырявую дорогу - это равносильно в однушке на первом этаже с сыростью в полу стелить ковролин..)
13.02.2012, 00:30
Night Owl
Night Owl  я за них голосовать не буду
но если бы они были менее радикальны то дотянулись бы до среднего уровня уродов в украинской политике
а так - зашкаливают
13.02.2012, 00:41
Голова Овальная
Голова Овальная  Ну а если бы не поставили, воняли бы что оьипал)
13.02.2012, 00:43
Голова Овальная
Голова Овальная  Думаю Свобода справится и без вашего голоса) Ей не нужна 100% поддержка)
13.02.2012, 00:44
ЯДА
ЯДА  Night Owl..а за кого..?
13.02.2012, 00:46
ЯДА
ЯДА  Народ пассивен...мне кажется..что играть роль счас будет мобилизация ЦУ и ВУ...
13.02.2012, 00:47
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  Дорога мощена каменем і його не треба закатувати в асфальт,тільки поправляти-це елемент історичної спадщини.У Києві Андріївський узвіз виглядає гірше,але його ніхто не чіпає.Просто треба знати тему,а не огульно хаяти.Тернопіль-чудове,доглянуте місто.
13.02.2012, 00:54
Олександр Ковалеов
Олександр Ковалеов  в вінниці також центральна вулиця Соборна завжди була камьяна ,
не асфальт але рівно викладена і гарна
13.02.2012, 01:02
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  Так само У Франківську,Львові.Чернівцях-і забороняють просто чіпати історичний настил.При ремонтах все знімається і кладеться на місце.У Чернівцях навіть каналізаційні люки часів Австро-Угорщини реставрують,а не міняють
13.02.2012, 01:10
ЯДА
ЯДА  Ну вот..разошлись..))
13.02.2012, 00:15  Нравится (0)
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  я пока баскет смотрю
13.02.2012, 00:16
ЯДА
ЯДА  А у нас козлы Евроспорт отключили...начала по провайдерам лазить - везде контракты разорваны и суды идут...а в инете я не воспринимаю..(
13.02.2012, 00:19
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  htt
p://ww
w.topbet.or
g/stream/
13.02.2012, 00:21
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  куча ссылок на спорт
13.02.2012, 00:21
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  щас чикаго буллз с селтиком бадаются
13.02.2012, 00:23
ЯДА
ЯДА  Так это инетные...ну не могу я так смотреть...(((..привыкла к большим экранам...(
13.02.2012, 00:23
ЯДА
ЯДА  У нас амеровский канал какой то включили..там эти баскеты и бегают..а мне биатлон..теннис..и т д...
13.02.2012, 00:24
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  седня был биатлон гонки преследования
13.02.2012, 00:29
terrat
terrat  спати хочеться))

всім добраніч

хороших снів, легкого ранку)
13.02.2012, 00:17
ЯДА
ЯДА  Не хочу завтра на работу идти и не пойду...))..пусть морозы спадут...устала я от зимы..)
13.02.2012, 00:18
Елена Марченко
Елена Марченко  Доброй ночи.
13.02.2012, 00:18
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  ... і посилають вам вітання із снів...)....................
13.02.2012, 00:17
ЯДА
ЯДА  Дякую...)
13.02.2012, 00:18
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  Треба сьогодні на роботу зайти...
Всім спокійних снів... ( а не таких, що були у мене вчора)))
13.02.2012, 00:07  Нравится (1)
terrat
terrat  до побачення
хороших снів
13.02.2012, 00:09
Елена Марченко
Елена Марченко  Доброй ночи :)
13.02.2012, 00:13
Night Owl
Night Owl  Пусть выгонят Фарион и станут мягче в вопросе языка - тогда можно будет подумать о том, чтобы за них голосовать
12.02.2012, 23:57  Нравится (4)
Елена Марченко
Елена Марченко  логично.
13.02.2012, 00:00
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  А що ,по питанню мови позиція ПР і ВО відрізняются?
13.02.2012, 00:00
Голова Овальная
Голова Овальная  Так таких полно, вон БюТ, Фронт Змин, Удар, голосуй за них и не парся. Лучше Фарион, чем Возняки, Мариновичи и другие псевдоинтелектуальные либерастишки. Ну это имхо)
13.02.2012, 00:01
terrat
terrat  ага
вони такі всі чудові, і їх так багато
а любімая партія любителів державних резиденцій одна. і монолітна

і хто буде у виграші?
13.02.2012, 00:06
Night Owl
Night Owl  А в каких партиях состоят либерастишки Возняки, Мариновичи? :)
13.02.2012, 00:43
Голова Овальная
Голова Овальная  Та ктож там уследит. Перебегают как крысы)
13.02.2012, 01:08
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  ВО "Свобода" має переконання, яким ще не зраджували...
13.02.2012, 00:03
lucky luciano -
lucky luciano -  а що ти про них вєш взагалі?не знаєш хто іх фінансує і які у них установки.глупство.люди тупі тут як і усюди.
13.02.2012, 00:03
Night Owl
Night Owl  тільки ти тямиш що і до чого
13.02.2012, 00:43
lucky luciano -
lucky luciano -  такі фашисти прйшли до влади в литві та де та литва?в дупі.эміграцію звідти.скоро не залишится людей в країні всі будуть в лондоні.фігня.грають на націоналістичних почуттях а нічого не роблять окрім шоу з факелами - таке вражає бидло.прямо третій райх.
13.02.2012, 00:06
Голова Овальная
Голова Овальная  Можно конкретніше за яких фашистів у Литві йдется мова?

Шо до факельних маршів, то неіснуючий третій рейх та нсдап як на мене не мають монополію на смолоскипні ходи. По друге, давайте не кривити душею, бо якщо подивитись Лєні Ріфеншталь Тріумф Волі, то нацистські смолоскипні ходи навіть сьогодні вражають і не обов'язково бути конченим фашистом та гітлеристом)
13.02.2012, 00:12
lucky luciano -
lucky luciano -  так, гарно але фашизм не гарно.нічого доброго окрім шоу зі смолоскипами,просто совість.
на рахунок литовії я наогул маю увазі всі ці націолістично спрямовані партії східної єпропи.де та латвія?- хоча там роблять так як пропонує свобода.всі ці титульні нації утиски нац меньшин штрафи за іншу мову і тому подібне.
13.02.2012, 00:17
lucky luciano -
lucky luciano -  чи думаєш там нема коррупції?ну -ну.
13.02.2012, 00:20
Голова Овальная
Голова Овальная  Господи, не зводьте націоналізм до якихось утискань нац меншин або тощо. Передусім виявом націоналізму у царині економіки є соціалізм. Ви бачите його в латвії?) Отже, які то націоналісти можно вже одразу зрозуміти) Що до утисків нац меншин, я думаю ви погодитесь зі мною, на рахунок того що не обов'язково треба бути нацыоналыстом аби здійснювати таке, зокрема згадаємо США періоду утисків негрів)) Візьмемо Ірландців яких утискала Британія, візьмемо зокрема царську Росію яка устискала нас...
13.02.2012, 00:23
lucky luciano -
lucky luciano -  той немає фактів що свобода чимось краща те чесніше за прибалтів.немає сенсу комусь довіряти взагалі.
усюди "развод".це я точно знаю.
13.02.2012, 00:36
Голова Овальная
Голова Овальная  Так ми ніколи не зрушимо якщо нікому не довіряти. Люди повірили більшовикам і навіть зрадивши коммуністични ідеали, вони провели буржуазну революцію та значно вивели вперед країни радянського союзу і становище робітників значно покращилось. Звісно потім сталін все це нівелював, але то вже інша справа. Історія все ж таки має приклади революцій (не обов'язково збройних) які приводили до поліпшення соціально-економічного і політичного стану простих людей.
13.02.2012, 00:42
lucky luciano -
lucky luciano -  почитай їх прожект конституції - наївне лайно.не реальне.
ці неонацисти ні до чого доброго не доведуть.тим більш є приклади - прибалтика.лайно вони.
13.02.2012, 00:08
Голова Овальная
Голова Овальная  Їхня програма найбільш соціально справедлива, найбільш антикапіталістична, якщо не рахувати кпу які смокчуть у великого капіталу.
13.02.2012, 00:14
lucky luciano -
lucky luciano -  це все слова,а чи буде воно прийняте та працювати?ніхто не знає.
13.02.2012, 00:17
Голова Овальная
Голова Овальная  Так, але ніхто ніколи не знав і не взнає. Але погодтесь інших реально антикапіталістичних партій нема. КПУ обьективно вже не існує як послідовників коммуністичної ідеології. КПУ це прислужники буржуа.
13.02.2012, 00:27
lucky luciano -
lucky luciano -  я не любитель кпу і взагалі будь яких партій.(картинка не в лік) скептично відношуся до всіх.до всіх цих новомодних фашиків тим більш.є приклад -прибалтика.та Україна не прибалтика Україна дуже велика і з приходом до влади таких свободівів дуже вірогдно що Україна розвалиться.підозрюю що це навіть їх головне завдання.
13.02.2012, 00:32
Голова Овальная
Голова Овальная  Я думаю що ваші страхи абсолютно марні. Ніяких розправ з нац меншинами не буде. Достатньо лише ліквідації 5 колони росії або іншид держав та боротьби з імпереалістичними рухами тощо. Коли будуть знищені ці джерела українофобії то і градус злоби на росіян наприклад повністю спаде...
Що касається Литви, то я ще раз повторюю утиск національних меншин не є крітерієм націоналізму. Кого вам ще в приклад привести? Держави 19-20 століття не були націоналістичними але їм це не заважало вести колоніальну політику) З іної сторони, дідусь Пол-Пот, коммуніст лаконічно вирішив питання нац меншин просто знищивши їх)))
Розпад України майже неможливий сценарій.
13.02.2012, 00:39
lucky luciano -
lucky luciano -  на рахунок розпаду дуже сумніваюсь що це малоймовірно... якщо навет в галичині щось таке з`являєтся останнім часом... "віддялятись від них" (остатньої України) і тому подібне.звичайно зараз ситуація повне лайно але щось особисто мало вірится що подібні свободи "наведуть порядок" до дупи то все.треба щоб люди в першу чергу мінялись в кращій бік,а політика вся лайно нічого ніхто не змінить.
13.02.2012, 00:46
lucky luciano -
lucky luciano -  хоча бесперечно потрібен якийсь бунт супротив олігархів .
13.02.2012, 00:48
Голова Овальная
Голова Овальная  Чому би не спробувати? Ми 20 років обирали бандитів-олігархів. Чи можуть націоналісти бути гіршими? Що взагалі може бути гіршим за олігархічно кримінальний капіталізм? Я пам'ятаю як боялися ющенка, порівнювали його з гітлером, пророчили розпад країни, повну анархію фашизм і все таке. Але як діло дійшло до практики, то стало зрозуміло що то тіж яйця тільки з іншого боку, тіж олігархи на волі, все теж саме окрім того що на цей раз спекулювали не на великий вітчизняній війні а на цінностях західно центральної частини України. ОУН і УПА, УНР та інше...
13.02.2012, 00:53
lucky luciano -
lucky luciano -  твоє судження логічне але я залишусь при своїй думці.
13.02.2012, 01:00
Голова Овальная
Голова Овальная  Дякую за дискусію. Мают надію що вона породила певні запитання для нас обох, на які треба шукати відповіді.
13.02.2012, 01:03
Скоро буде таке фото
Скоро буде таке фото  Я не згоден. Вони такі, як є, і не намагаються сподобатись тим, хто не бачить, що це єдина ідейна українська сила, що дійсно стоїть на захисті інтересів всього народу України. За що я особисто їх дуже поважаю. Не можна всім подобатись, бо не всі мають власний розум.
13.02.2012, 12:19
Бань ши
Бань ши  фсё.. 12..
я превращаюсь в тыкву и закатываюсь подкровать?накровать?
в общем пока всем
12.02.2012, 23:55  Нравится (0)
Night Owl
Night Owl  еще три минуты
ты с разгону закатываешься? )
12.02.2012, 23:57
Бань ши
Бань ши  фарион. как мне объяснили лучшая...
а я и спорить не стала...
думаю - чем хуже тем лучше:))
всё - пока
12.02.2012, 23:59
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  Бажаю Вам зайняти горизонтальне положення з найліпшою циркуляцією крові і зловити Соню з найгарнішими снами..)
12.02.2012, 23:59
terrat
terrat  бай-бай
привіт габролабрадоритам)
13.02.2012, 00:01
ЯДА
ЯДА  Я минут на 15 отойду..не ругайтесь..ну можем же общаться..))))
12.02.2012, 23:54  Нравится (1)
Елена Марченко
Елена Марченко  На всякий случай,
доброй ночи тебе.

Что-то после того , как срач начался на Корре,
мне стало не особо интересно тут комментировать.
12.02.2012, 23:56
ЯДА
ЯДА  І взагалі...хто мені відповість..чому я відповідаю іноді на мові..))))...ну вот можем же общаться без ругни..))
12.02.2012, 23:48  Нравится (0)
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  ядочка не переоценивайте возможности нац.свидомых, у них моральность на втором плане( в лучшем случае)
12.02.2012, 23:50
terrat
terrat  да-да-да
білий і пухнастий обізвався
і високоморальний
12.02.2012, 23:51
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса
Забаньотряд-ФСБ Новороссия Одесса  террат вы исключение
12.02.2012, 23:52
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  головне, що ви вірно оцінюєте ваші можливості
12.02.2012, 23:52
ЯДА
ЯДА  Я свои недооцениваю...))..все зависит от нас..)))
12.02.2012, 23:52
Rivnegate ІІ
Rivnegate ІІ  Друге місце для моральності-це дууууже високе місце.
Тут ви облажались,да....
12.02.2012, 23:58
SOIV Ukraine
SOIV Ukraine  нічого, скоро на англійську перейдемо ..