UA
 

Прекрасні новини від Nestlé Purina®: обійняти кота тепер зможе коженРеклама

Текст: ,  17 марта 2021, 09:00
0
2715
Прекрасні новини від Nestlé Purina®: обійняти кота тепер зможе кожен
Фото надано рекламодавцем

Вчені Purina® розробили сучасний і безпечний підхід для взаємодії з котами.

Вчені доклали для цього максимум зусиль. Коти кожен день дарують нам позитивні емоції і змушують посміхатися. Однак деякі люди не можуть завести собі улюбленця через алергічну реакцію на тварин.

Шерсть котів  тут ні до чого

 

Вважається, що алергію викликає шерсть котів. Але це не так, винуватцем алергії є білок Fel d1, який знаходиться в слині котів.

Вилизуючи себе, вони залишають білок і на шерсті, а також в своїх улюблених місцях для відпочинку, сну або ігор.

Більше немає причин не гладити кота

 

Вчені зробили далеко не одну спробу позбутися цього явища.

І тільки тепер змогли створити повністю безпечний підхід до зниження кількості  алергенів у котів.

Все що вам потрібно - змінити раціон свого улюбленця на такий корм, який містить спеціальний компонент, що дозволяє безпечно знижувати рівень алергену.

Інновації є основою Nestlé, і ми пишаємося тим, що щодня радуємо своїх споживачів і робимо їхнє життя простішим. Ми прагнемо надати ефективні відповіді на їхні реальні потреби. Наші маркетингові та науково-дослідні команди працюють в дуже тісному контакті зі споживачами, щоб почути їхні проблеми та зрозуміти їхні потреби. Так ми втілюємо інновації в життя. Цей неймовірний науковий прорив Nestlé Purina® є кульмінацією десятирічних досліджень і пропонує господарям котів, які чутливі до алергенів, можливість проводити більше часу зі своїми улюбленцями. Для того, щоб це відкриття стало можливим, ми вивчали природу цих алергенів і виявили, що вони пов'язані зі звичкою котів постійно "вмиватися". Вчені Purina® з'ясували, як безпечно нейтралізувати алерген, завдяки спеціальному раціону для котів, тим самим покращуючи життя котів і дозволяючи більшій кількості людей радіти їхній компанії, — Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові

 

Бренд, якому ви можете довіряти

Дослідження Purina® показали, що рівень алергену починає знижуватись через 3 тижні безперервного годування кота приблизно на 47%. 

Алерген Fel d1 протягом тривалого часу був непереборною перешкодою для тих, хто хоче завести вдома кота. Відкриття Purina® може фундаментально змінити підхід до контролю алергенів у котів — тепер замість того, щоб обмежувати взаємодію з котом, можна зменшити кількість алергену, – доктор Ебенезер Сатьярадж, імунолог Purina®

Більше 10 років досліджень знайшли відображення в інноваційному продукті Purina® Pro Plan® LiveClear®. Корм втілений у лінійках: для кошенят, для дорослих стерилізованих котів у двох смаках та у лінійці для літніх стерилізованих котів. При щоденному годуванні рівень алергену Fel d1 починає  знижуватися вже з третього тижня.

Purina® піклується про здоров'я котів вже майже сто років, з тих самих пір, як в 1926 році був відкритий перший дослідницький центр. Вчені розробили безліч дієт, які сприяють підтримці здоров'я  котів та забезпечують щасливе та довге життя улюбленців . Цьому бренду ви можете довіряти!

 

Якщо ви поки не завели кота, побоюючись алергічної реакції, то забудьте про цей аргумент раз і назавжди. Тепер ви можете ні в чому себе не обмежувати. Обіймайте кота собі в задоволення, а про зменшення кількості алергенів  у кота подбає Purina®.

ТЕГИ: Аллергиякошкипитаниедомашние животные
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...