UA
 

АНЦ запустили онлайн-сервіс діагностики здоров’яРеклама

Корреспондент.biz,  5 октября 2021, 13:20
0
2199
    АНЦ запустили онлайн-сервіс діагностики здоров’я
Фото надане рекламодавцем

Проблема самолікування стосується майже кожного з нас. Понад 73 % українців призначають собі лікування самостійно і не звертаються до лікаря при перших симптомах хвороби.

Інноваційна група роботизованих аптек АНЦ з турботою про здоров’я людей  запустили безкоштовний онлайн сервіс швидкої* діагностики стану здоров'я — АНЦ.Doc. Сервіс гарантує вірність результату опитування діагнозу у 93%* випадків. 

АНЦ.Doc. створений на сайті АНЦ у партнерстві з міжнародною платформою Infermedica. Штучний інтелект проводить діагностику ввібравши в себе досвід 40 тисяч годин роботи лікарів, 6 мільйонів завершених користувальницьких оглядів, 1 360 симптомів, 740 діагнозів і тисячі додаткових медичних концепцій для дітей та дорослих.

Оцінити стан свого здоров’я з  АНЦ.Doc.— дуже просто:

1. Переходьте за посиланням
2. Пройдіть опитування
2. Отримайте:
- результат опитування у формі звіту, згенерованого штучним інтелектом після збору анамнезу**
- варіанти необхідних дій для усунення проблеми
- рекомендовані лабораторні дослідження.

Після проходження чекапу, АНЦ.Doc. пропонує користувачу записатись на онлайн-прийом до лікаря або отримати безкоштовну онлайн консультацію просто зараз. Також, в залежності від результату опитування, пропонується список лабораторних аналізів та рекомендуються препарати для лікування.

Таким чином турбота про здоров’я стає: доступнішою, простішою та зручнішою.


* результат опитування не є і не замінює медичний діагноз чи медичну консультацію. Результат опитування надається Користувачам виключно в освітніх та інформаційних цілях і не може бути використаний для постановки обов'язкового медичного діагнозу або заміни діагнозу, поставленого лікарем.

 

ТЕГИ: здоровьедокторконсультация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...