UA
 

Как превратить старое в новое? Украинец придумал уникальную идеюРеклама

Корреспондент.biz,  14 октября 2021, 16:39
0
6232
Как превратить старое в новое? Украинец придумал уникальную идею

Студия А83 в очередной раз доказала, что старую технику можно креативно превратить в нечто новое.

Поздравляем с Днем защитников и защитниц Украины! К празднику мы хотим рассказать историю об украинцах, которые не боятся воплощать самые смелые идеи: старым гражданским и военным самолетам дарить вторую жизнь, превращая их в вещи, которые будут окружать людей в повседневной жизни.

Представьте себе, вы заходите в комнату, а там крыло самолета! И это не шутка, а ваш письменный стол! Или собираетесь на переговоры в салоне пассажирского лайнера, стоящего прямо посреди офиса. А83 - единственная в Украине студия, которая занимается изготовлением мебели из корпусов и деталей воздушных судов. Ее основатель Андрей Сухин учился на авиаинженера, проходил службу в ракетных войсках. Однако жизнь сложилась так, что долгое время он работал на предприятиях иного профиля. Но любовь к небу и самолетам оказалась сильнее.

Андрей говорит, что находить старые самолеты непросто, ведь нужно, чтобы авиакомпания списала их. "Обычно от самолета остается только корпус, а приборы, мебель, которые еще могут служить на другом борту, снимают. Все это разбирают очень быстро, поэтому нужно следить, где и что происходит в авиаотрасли.Также старые самолеты продают на окрытых аукционах", - говорит основатель студии.

Большинство идей по изготовлению необычных элементов декора Андрей Сухин придумывает сам. Креативных решений хватает: столы и журнальные столики из двигателей и их обтекателей, крыльев и дверей самолета, есть даже светильники из настоящих ракет. Во дворе перед мастерской лежит носовая часть McDonnell Douglas DC-9. Андрей рассказывает, что самолет превратят в конференц-зал и поставят прямо в офисе одной из IT-компаний.

Пока мы общались, один из мастеров делал люстру из носовой части судна. Он снимал покрытие и шлифовал деталь. Обычно в А83 используют болгарки, полировальные и эксцентриковые шлифовальные машины, сабельные пилы. Мы предложили мастерам испытать новую аккумуляторную и сетевую технику Dnipro-M.

"Все инструменты хорошо выполнили работу, для которой они созданы, не перегревались, держать в руках технику было удобно, - делится наблюдениями Андрей. - Сетевые модели мы использовали внутри мастерской. Аккумуляторными было удобно работать в труднодоступных местах корпуса самолета. Батареи хватало надолго".

"Самолет - это всегда история, - убежден Андрей. - История летчика, персонала, который с самолетом работал, сотни полетов. Мы всегда сохраняем бортовой номер, модель, название компании и добавляем их на все работы, чтобы человек, который получит наше изделие, мог найти в интернете и прочитать много интересного о судне. Только представьте, вы пьете кофе за столом, который налетал 40-50 тысяч часов!"

Время превращать старое в новое

Студия А83 в очередной раз доказала, что старую технику можно креативно превратить в нечто новое. Dnipro-M также предлагает не держать у себя старое оборудование (работающую или сломанную бытовую технику, ручной инструмент), а принести его в салон мастерства и получить скидку 20% на приобретение новых электроинструментов (кроме акционных предложений). Акция действует до 17 октября включительно.


Як перетворити старе на нове? Українець придумав унікальну ідею

 

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України! До свята ми хочемо розповісти історію про українців, які не бояться втілювати найсміливіші ідеї: старим цивільним та військовим літакам дарувати друге життя, перетворюючи їх на речі, що оточуватимуть людей у повсякденному житті. 

Уявіть собі, ви заходите до кімнати, а там крило літака! І це не жарт, а ваш письмовий стіл! Або збираєтесь на ділові переговори в салоні пасажирського лайнера, який стоїть прямо посеред офісу. А83 - єдина в Україні студія, яка займається виготовленням меблів із корпусів та деталей повітряних суден. Її засновник Андрій Сухін вчився на авіаінженера, проходив службу у ракетних військах. Проте життя склалося так, що тривалий час працював на підприємствах іншого профілю. Але любов до неба та літаків виявилася сильнішою.

Андрій каже, що знаходити старі літаки непросто, адже потрібно, щоб авіакомпанія списала їх та утилізувала. "Зазвичай від літака залишається тільки корпус, а прилади, меблі, які ще можуть служити на іншому борту, знімають. Все це розбирають дуже швидко, тому потрібно слідкувати, де й що відбувається в авіагалузі. Також старі літаки продають на відкритих аукціонах", - говорить засновник студії. 

Більшість ідей з виготовлення незвичних елементів декору Андрій Сухін придумує сам. Креативних рішень не бракує: столи та журнальні столики з двигунів та їх обтікачів, крил та дверей літака, є навіть світильники зі справжніх ракет. У дворі перед майстернею лежить носова частина McDonnell Douglas DC-9. Андрій розповідає, що літак буде конференц-залою та стоятиме прямісінько в офісі однієї з IT-компаній. 

Поки ми спілкувалися, один з майстрів робив люстру з носової частини судна. Він  знімав покриття та шліфував деталь. Зазвичай в А83 використовують болгарки, полірувальні та ексцентрикові шліфувальні машини, шабельні пили. Ми запропонували майстрам випробувати нову акумуляторну та мережеву техніку Dnipro-M. 

 

“Всі інструменти добре виконали роботу, для якої вони створені, не перегрівалися, тримати в руках техніку було зручно, - ділиться спостереженнями Андрій. - Мережеві моделі ми використовували всередині майстерні. Акумуляторними було зручно працювати у важкодоступних місцях корпуса літака. Батареї вистачало надовго”.

“Літак - це завжди історія, - переконаний Андрій. - Історія льотчика, персоналу, який з літаком працював, сотні польотів. Ми завжди зберігаємо бортовий номер, модель, назву компанії та додаємо їх на всі роботи, щоб людина, яка отримає наш виріб, могла знайти в інтернеті та прочитати багато цікавого про судно. Тільки уявіть, ви п'єте каву за столом, який налітав 40-50 тисяч годин!” 

Час перетворювати старе на нове

Студія А83 вкотре довела, що стару техніку можна креативно перетворити на щось нове. Dnipro-M також пропонує не тримати в себе старе обладнання (працюючу або зламану побутову техніку, ручний інструмент), а принести його до салону майстерності та отримати знижку 20% на придбання нових електроінструментів (окрім акційних пропозицій). Акція діє до 17 жовтня включно.

ТЕГИ: креативоборудованиеинструменты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Читать комментарии
Загрузка...