UA
 

Вимушені переселенці зі Сходу та Півдня України стали драйвером пожвавлення ринку нерухомості ДніпраРеклама

Корреспондент.biz,  30 июня 2022, 09:10
0
481
Вимушені переселенці зі Сходу та Півдня України стали драйвером пожвавлення ринку нерухомості Дніпра
Фото: Надане рекламодавцем

Події останніх місяців змінили життя мільйонів українців.

 

Хтось змушений був покинути свою домівку та тікати від війни за кордон, хтось пішов боронити свою країну та почав волонтерити, а хтось залишився без житла і тепер планує своє життя в новому місті, у нових умовах.

Попри розповсюджену думку, йдеться не завжди про людей, які залишились без нічого та потребують допомоги. Війна не ділить людей на бідних та багатих, тому серед переселенців є й чимало заможних людей. За інформацією ПриватБанку, кількість покупок у травні зросла на 21% у порівнянні з квітнем. В тому числі значно — приблизно наполовину — зросла кількість розрахунків у кафе та ресторанах.

Щобільше, з травня в Україні почав оживати ринок нерухомості. Девелопери західних регіонів зазначають, що понад 90% продажів у травні та червні були оформлені саме на вимушених переселенців. Багато в чому схожа ситуація склалася і в Дніпрі, який став новим будинком для переселенців із Херсонської, Донецької, Запорізької та Луганської областей. До Дніпра переїжджають не лише люди, а й компанії та виробничі підприємства.

Експерти пояснюють: з одного боку, заможні люди зараз готові вкладати в нерухомість у розрахунку на те, що після війни вона істотно зросте в ціні. З іншого — чимало людей переїхали в мирні міста України та планують залишитись там, отже шукають для себе нове житло, де зможуть заново побудувати своє життя. Таке активне переселення підвищує попит на квартири у житлових комплексах Дніпра, для власного проживання та інвестиції. Дехто з них зупинив свій вибір на квартирах преміум-класу, керуючись критеріями якості, інвестиційної привабливості, статусності та преміальності житла.

У Дніпрі прикладом преміального житлового комплексу є Bartolomeo Resort Town. Це окремий затишний світ посеред бурхливого міста — з власним пляжем, басейном, парком та яхт-клубом. Власники апартаментів мають цілодобовий доступ до просторих алей, дитячих майданчиків та велодоріжок, а у кроковій доступності — вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.

Не менш важливим є й аспект безпеки: забудовники приділили значну увагу надійності каркаса будівлі та вікон. Вежі ЖК Bartolomeo Resort Town мають унікальну форму трикутника, достатню висоту, а при будівництві використовувалась надстійка арматура та бетон.

Bartolomeo Resort Town чудовим чином поєднує в собі сучасний дух мегаполіса, технологічні рішення та естетичні архітектурні рішення, з затишною заміською атмосферою, неймовірними панорамними видами та ландшафтними зонами. Складно описати це словами — варто побачити!

Центр продажів Bartolomeo Resort Town:
Набережна Перемоги, 7, Вежа I
(067) 000-00-27


 

ТЕГИ: войнаНедвижимостьДнепр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...