UA
 

Вейпи STLTH ‒ зручна і сучасна альтернатива сигаретамРеклама

Корреспондент.biz,  26 июля 2022, 22:15
0
618
Вейпи STLTH ‒ зручна і сучасна альтернатива сигаретам
Фото: Надане рекламодавцем

Нові вейпи від канадського виробника ‒ це якісно і дуже зручно. А ще ‒ екологічно і практично.

Сучасний світ диктує нові правила в усіх сферах життя. Дедалі більше людей віддають перевагу і новим способам куріння. До України завітала новинка з Канади ‒ вейпи STLTH. Це надзвичайно проста і ефективна альтернатива традиційним сигаретам для дорослих курців. А ще це ‒ екологічно, адже канадський виробник не може дозволити собі недбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Що таке вейпи STLTH?

Це випарник, призначений для дорослих, який складається з трьох частин: акумулятора, картриджа та USB-кабелю. Кожен картридж, який також називається подом, містить запатентовану нікотинову рідину для електронних пристроїв на основі солі. Акумулятор перезаряджається за допомогою зарядного пристрою USB ‒ для повної зарядки знадобиться лише півтори години.

Пристрій простий і зручний у використанні, кожен компонент легко приєднується один до одного.

"Картриджі заповнюються, збираються та упаковуються на заводі в Онтаріо, Канада. Якість кожного картриджу ретельно контролюються. Компанія використовує тільки високоякісні матеріали та може з гордістю заявити про найвищий рівень якості своєї продукції", ‒ запевнив Іван Дарков, генеральний директор Стелс Вейп Україна.

Виробник пропонує 17 унікальних смаків ‒ 12 оригінальних і п’ять у лінійці Х.

"Зі зростанням популярності одноразових продуктів для вейпінгу, які містять літій-іонний акумулятор і викидаються на смітник після використання, компанія вирішила розробити альтернативу, що мала б набагато менш шкідливий вплив на навколишнє середовище", ‒ розповів Іван Дарков.

Унікальні X-картриджі розроблені для забезпечення додаткового аромату і потоку повітря. Саме ці два чинники роблять одноразові продукти для вейпінгу популярними серед курців. Та більше не потрібно вибирати між продуктивністю і меншою шкодою для навколишнього середовища ‒ STLTH X пропонує і те, і те. Пристрій забезпечує оптимальний рівень пари при підсиленні смаку, а потужний акумулятор 470 mAh гарантує зручне щоденне використання.

Місія STLTH Vape

"Ми прагнемо надати дорослим курцям дійсно зручну альтернативу звичайним сигаретам. При цьому ми не маємо жодного відношення до великих тютюнових компаній", ‒ підкреслили власники компанії. Її заснувала група підприємців, усі з котрих є колишніми курцями. Знайомство з продуктами для вейпінгу майже десять років тому швидко допомогло засновникам відмовитися від традиційних сигарет. Цей досвід, який змінив життя, підтвердив віру в потенційні можливості систем вейпінгу. А для того, щоб системи вейпінгу могли використовувати дорослі курці, вони повинні бути практичними, доступними та ефективними.

"В контексті сьогодення канадський центральний офіс компанії визначив для себе ще одну мету ‒ підтримати Україну, забезпечивши сплату податків у державний бюджет, а також пропонуючи не лише якісний, а й доступний за ціною продукт", ‒ наголосив Іван Дарков.

Так, упаковка з двох картриджів коштує 290 гривень, сам пристрій ‒ 299 гривень.

ТЕГИ: курениеникотин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...