UA
 

ТОП країн для навчання за кордоном у 2023 році: Велика Британія, США, Канада, ЄвропаРеклама

Корреспондент.biz,  27 апреля 2023, 17:00
0
409
ТОП країн для навчання за кордоном у 2023 році: Велика Британія, США, Канада, Європа
Фото: надане рекламодавцем

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів світу у самому розпалі, а в деяких країнах навіть добігає кінця.

Тож для тих, хто націлений на міжнародну освіту, важливо вже зараз визначитися зі спеціальністю та країною для вступу. Щоб полегшити цей шлях, ми зібрали підбірку ТОП напрямів у 2023 році, на які ще можна встигнути подати документи і втілити в життя свої освітні мрії. Це країни, найбільш популярні серед українських абітурієнтів.

Щоб отримати безкоштовну консультацію з освітнім експертом STUDY та підбір ВНЗ за кордоном, переходьте за посиланням.

Велика Британія

Вища освіта у Великій Британії — це еталон якості та певний бренд, що зарекомендував себе на міжнародній арені. Роботодавці в усьому світі визнають та високо цінують британську освіту. Класична англомовна освіта — запорука успішної кар'єри, незалежно від подальшої країни проживання.

Які можливості відкриває для українців вступ до британських ВНЗ?

● Диплом бакалавра за 3 роки, без програми Foundation.
● 3 з 10 рейтингових університетів світу — британські.
● Велика Британія — одна з топ-економік світу з високими зарплатами.
● Можливість навчатися за sandwich-програмами, які передбачають роботу в компанії з відривом від навчання в університеті.
● Можливість поєднувати навчання з роботою: 20 годин на тиждень. Середній дохід на місяць: $1000.
● Можливість працювати повний робочий день під час літніх канікул і заробити від $12000 до $15000.
● Випускники отримують дозвіл на працевлаштування у Великій Британії після випуску. Дозвіл діє 2 роки з можливістю продовження.
● £30,000 на рік — середній рівень зарплат випускників.


США

Здобуття вищої освіти в США має вищу вартість, порівняно з іншими англомовними країнами. Але й перспективи відкриває ширші. Це цінна інвестиція, що швидко окупається. Зокрема, через розвинену економіку США, рівень заробітних плат у випускників американських вишів є найвищим у світі. Вони та стартують від $4 000 на місяць уже в перший рік роботи.

Які ще переваги і можливості забезпечує вступ до ВНЗ США?

● 70 зі 100 найкращих вишів світу — американські.
● США — №1 у світі за кількістю міжнародних студентів.
● В США — понад 2500 університетів, 1600 з них — державні.
● Головна мета освітньої системи США — допомогти студенту знайти справжнє захоплення, розкрити потенціал, розвиватися за обраним напрямом навчання.
● Топ-роботодавці, що працевлаштовують випускників: IBM, Google, Microsoft, Apple, General Electric, General Motors, Boeing, JP Morgan Chase.
● Можливість працювати part-time на кампусі університету.
● Optional Practical Training (OPT): можливість для випускників залишатися протягом 1-2 років у США з метою працевлаштування за спеціальністю.
● $50,800 за рік — середня зарплата випускників бакалаврів у США.


Канада

Система вищої освіти в Канаді поділяється на два напрями: поглиблену наукову та більш практичну, прикладну. Відповідно — на університети та коледжі. У першому випадку навчання триває довше та зосереджене на академічних дослідженнях. Натомість коледжі часто співпрацюють із корпораціями та фірмами, де студенти проходять практику й часто працевлаштовуються ще до завершення навчання. Тож, залежно від ваших життєвих цілей, є можливість вибрати відповідний виш. Коледжі обирають студенти, що прагнуть якомога швидше здобути спеціальність, інтегруватися в практичну діяльність та отримати досвід робот.


Чим приваблива вища освіта в Канаді для українських абітурієнтів?

● Вартість навчання на 25-30% нижча, ніж у США чи Великій Британії.
● Програми Co-op: оплачувані стажування для студентів під час навчання.
● Можливість працювати 20 годин на тиждень під час навчання.
● 85% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення навчання.
● Можливість залишатися в Канаді після випуску протягом 2-3 років з метою працевлаштування.
● Навчальні заклади Канади надають студентам можливість просувати ідеї, працювати над стартапами та винаходами в бізнес-інкубаторах.
● $38,447 на рік — середній рівень зарплат випускників канадських Вища освіта в США.

 

Країни Європи

Англомовна вища освіта в Європі — це оптимальний вибір для абітурієнтів, які хочуть навчатися недалеко і водночас із перспективами, що відкриває міжнародний диплом. STUDY.UA пропонує звернути увагу на ТОП європейських країн для вступу — це Ірландія, Нідерланди, Швейцарія та Німеччина.

Ірландія — це інноваційний хаб Європи.

Які перспективи ірландського диплома для українців?

● 8 місце в світі за рівнем освіти, ТОП-10 найбільш безпечних країн світу.
● Європейський центр IT-технологій: можливість випускникам побудувати кар’єру в Facebook, Google, IBM, Booking, Apple.
● Можливість поєднувати навчання з роботою (20 годин на тиждень).
● Офіційний дозвіл на працевлаштування в Ірландії після закінчення навчання: 1 рік для випусників-бакалаврів та 2 роки для магістрів.

Нідерланди — це європейська країна з міжнародною студентською спільнотою. У вищих навчальних закладах Нідерландів навчаються студенти зі 160 країн світу.

● Інтерактивний стиль навчання, орієнтований на студентів: аналіз, розв’язання практичних задач та креативне мислення.
● Найнижчий рівень безробіття в Європі.
● 18-а економіка світу. Транснаціональні корпорації, серед яких Philips, Heineken, KLM, Shell, ING та Unilever є нідерландськими.
● Нідерланди — лідер у багатьох галузях знань, серед яких сільське господарство, управління водними ресурсами, мистецтво та дизайн, логістика та стійка енергетика.
● Випускники нідерландських ВНЗ мають можливість протягом 1 року жити та працювати в країні за обраною спеціальністю.

Швейцарія — країна, що приваблює студентів з усього світу престижною освітою у сфері Hospitality.

● Можливість отримати подвійний диплом: Швейцарія + Велика Британія, Швейцарія + США.
● Випускники швейцарських ВНЗ мають можливість залишатися в країні протягом 18 місяців після випуску з метою працевлаштування.
● Цюрих входить в трійку кращих міст світу, згідно Mercer Quality of Living Survey. Проте, йому не поступаються місцем й інші швейцарські міста: Женева, Люцерн, Берн та Базель. Де б у Швейцарії ви не знаходилися, ви будете почувати себе безпечно.
● У Швейцарії 3 офіційні мови: німецька, французька та італійська. При цьому, університети та бізнес-школи Швейцарії пропонують англомовні програми для міжнародних студентів.

Німеччина — країна з якісною бізнес-освітою англійською мовою у серці Європи.

● За рейтингами Financial Times та QS Top Universities бізнес-школи Німеччини входять у ТОП-100 кращих MBA-шкіл у світі.
● Німеччина — третя за популярністю країна для здобуття вищої освіти (після Великої Британії та Канади).
● Економіка №1 в Європі та №4 — у світі.
● Студенти німецьких вишів можуть працювати під час навчання: 120 повних днів у році або 240 днів із частковою зайнятістю.
● Випускники німецьких ВНЗ мають право залишатися в країні протягом 18 місяців з метою працевлаштування.

Вищі навчальні заклади світу мають декілька вступних кампаній на рік. Зазвичай, це зимовий, весняний та осінній набір. Завчасна підготовка до вступу розпочинається щонайменше за кілька місяців, у кращому разі за півроку або за рік. Це дає час підготуватися академічно: впевнитись у рівні володіння англійською мовою, пройти відповідний мовний іспит тощо. А також не менш важлива частина — збір та правильне подання всіх документів до обраного університету.

Якщо ви ще не визначились із напрямом навчання або країною навчання, але прагнете стати студентом у 2023 році — ще є можливість встигнути на осінній семестр. Зі STUDY.UA шанси зарахування до вишу цьогоріч суттєво зростають. Компанія напряму співпрацює з 330 ВНЗ світу та забезпечує абітурієнтам гарантію вступу. А також — враховує всі тонкощі подачі документів та інші особливості, щодо яких можуть виникати помилки при самостійному вступі у стислі терміни.

 

ТЕГИ: обучениезаграница
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...