«ТІС» загрожує безпеці порту «Южний»

15 октября 2009, 16:50
0
12

07 жовтня в акваторії порту «Южний» виникла нештатна ситуація, котра загрожувала безпеці судноплавства. Керівництво приватної стивідорної компанії «Трансінвестсервіс» намагалося вивести судно, яке стояло біля 16-го причалу, без санкцій головної диспетчерської порту та інспекції портового нагляду.

Капітан судна «Tian Song Feng»  для здійснення виводу пароплава через агента ООО «АТИС» замовив плавзасоби сторонньої організації.

Згідно п.4.1.1. Обов’язкових Постанов буксирувальні операції в акваторії порту здійснюються лише буксирувальними суднами порту.

Для відшвартовки «Tian Song Feng» від причалу та виведення його з акваторії порту згідно поданій заявці наявних буксирів портового флоту вистачало.

Навіть у разі неможливості здійснення операції суднами портофлоту викликати вищеназвані буксири забороняється, оскільки жодного договору про роботу цих плавзасобів в акваторії порту «Южний» з портом не укладалось, екіпаж не пройшов необхідних курсів. Незважаючи на заборони інспекції портового нагляду та диспетчерської порту, лоцмани декілька разів намагалися розпочати операцію відшвартовки «Tian Song Feng».

Судно було виведено з акваторії порту наступного дня за допомогою буксирів портового флоту порту «Южний».

Керівництво порту висловлює свою занепокоєність нехтуванням та недбалим ставленням компанії «Трансінвестсервіс» до правил безпеки судноплавства в акваторії порту «Южний». 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях