Проект ЄС "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби"

14 марта 2010, 08:07
0
23
Проект ЄС  Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби

Перший модуль навчальної програми

Київ, 15/03/2010 - Проект Європейського Союзу "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби" повідомляє про початок навчальної програми для голів апеляційних загальних судів. Метою програми є сприяння ефективнішому управлінню та адмініструванню в українських судах. 

До участі у навчальній програмі запрошені голови 27 апеляційних загальних судів України. Програма складатиметься з трьох модулів:

Модуль 1: Стратегічне планування.
Модуль 2: Управління змінами.
Модуль 3: Показники ефективності роботи суду.

На тренінгах учасників ознайомлять із різними аспектами управління судами з огляду на керівні посади. 

Перший модуль навчальної програми проводитиметься 15 березня 2010 р. у приміщенні Верховного суду України за адресою: Київ, Кловський палац, вул. Пилипа Орлика, 8, Київ. У семінарі візьмуть участь понад 20 голів апеляційних загальних судів України. Навчання впроваджуватиметься командою європейських та українських експертів з питань сучасного управління. Тренінг проведуть пан Віталій Чуба, Експерт з питань управління (Україна), та пан Даріуш Сіліцкі, суддя окружного суду Вроцлава (Польща), експерт Міністерства юстиції Польщі.

За додатковою інформацією звертайтеся до Валерії Сергієнко, координатора навчальних програм, т. (+38 066) 718-10-88, електронна адреса: valeria.sergienko@ujfp.org.ua.
З питань публікування у ЗМІ контактуйте з Анною Лєбєдєвою, експертом з питань комунікацій та висвітлення програми, т. (+38 098) 002-52-44, електронна адреса: alebedeva@ukr.net

Проект фінансується
Європейським Союзом 

Європейський Союз нараховує 27 країн-членів: 27 різних націй вирішили створювати своє майбутнє разом. За 50 років процесу розширення вони разом побудували зону миру, стабільності, прогресу і солідарності. Поважаючи національний суверенітет і територіальну цілісність, Європейський Союз став моделлю запобігання конфліктам і сприяння примиренню шляхом тісної співпраці задля досягнення спільної мети. ЄС не зосереджується лише на собі, а прагне поділитись своїми досягненнями і цінностями з народами і країнами за його межами.
Європейська Комісія є виконавчим органом Європейського Союзу.

Проект впроваджується Консорціумом
на чолі з WYG International

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях