Всесвітній День Довкілля разом із Кока-Кола

3 июня 2011, 12:10
0
98
Всесвітній День Довкілля разом із Кока-Кола

Вже шостий рік поспіль компанія проводить Зелений День КИЇВ - 4 червня, напередодні всесвітнього Дня довкілля, за доброю традицією система компаній Кока-Кола в Україні збирає своїх працівників разом із родинами на "Зелений день" – екологічну ініціативу Кока-Кола, що має на меті привернути увагу суспільства до проблеми охорони навколишнього середовища. Цього року захід відбудеться в чудовому місці – справжньому зеленому серці Києва та найстарішому ботанічному закладі України - Ботанічному саду імені акад. О.В. Фоміна.

Місце обрано не випадково, адже тут зібрано унікальну колекцію рослин різного географічного походження, яка налічує біля 9000 видів, різновидностей, форм та сортів і є однією з найчисельніших в Україні. У всіх учасників акції буде чудова нагода долучитися до їх збереження та, під керівництвом співробітників саду, прибрати і впорядкувати територію.

Жан-Ноель Рейно, Генеральний директор Кока-Кола Беверіджиз Україна сказав: „Я радий, що компанія в черговий раз проводить екологічну акцію, спрямовану на вирішення проблем спільноти. Цьогорічна подія є особливою, тому що співробітники матимуть змогу власноруч доглянути за рідкісними екзотичними рослинами в оранжереях ботанічного саду та впорядкувати територію популярного серед киян та гостей столиці місця відпочинку”.

Початок акції - о 10.00, о 13.00 відбудеться прес-конференція за участю організаторів, партнерів та гостей заходу.

Окрім робіт з прибирання, в рамках цьогорічної події заплановано проведення таких заходів:

-          презентація видавничого проекту компанії – фотоальбому „Національні природні парки України” за участю авторського колективу;

-          презентація унікальної розробки працівника компанії – холодильника, що працює виключно на сонячних батареях;

-          церемонія передачі адміністрації ботанічного саду спеціальної техніки для догляду за газонами.

Захід проводиться за інформаційної підтримки газети „Екотиждень”. Почесні гості акції - представники Київської міської державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Київській області.

Про Кока-Кола Беверіджиз Україна

Кока-Кола Беверіджиз Україна є частиною Кока-Кола Хеленік  — найбільшої європейської компанії-ботлера (зареєстрованої у Греції у 2000 році), що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв на умовах франчайзингу компанії The Coca-Cola Company. Кока-Кола Беверіджиз Україна пропонує широкий вибір безалкогольної продукції, що включає напої, соки, воду, холодні чаї та енергетики. Компанія бере участь у сталому розвитку суспільства та орієнтується на ініціативи, що спрямовані на захист навколишнього середовища, економію ресурсів і зростання добробуту громад, де ми працюємо. 

Контактна інформація: Наталія Нікітіна +38 050 462 17 12, natalia.nikitina@cchellenic.com

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях