UA
 

Україна матиме лідерську позицію на ринку аутсорсингових послуг підтримки клієнтів? Про можливості та перспективи – думка експертівРеклама

Корреспондент.biz,  8 апреля 2020, 12:24
0
299
Україна матиме лідерську позицію на ринку аутсорсингових послуг підтримки клієнтів? Про можливості та перспективи – думка експертів

В списку країн-лідерів, які постачають аутсорсинг, є і Україна. Сфера ця прибуткова для спеціалістів, а іноземні компанії отримуються якісні послуги за прийнятними цінами.

Виходить, що Україна має серйозні шанси посісти місце лідера на світовому аутсорсинговому ринку.

Аутсорсинг став золотою жилою для професіоналів в сфері людських ресурсів, фінансових послуг та IT. Великі компанії, включно із Microsoft, Apple, IBM замовляють послуги фрілансерів. Те, що Україна не пасе задніх показує, як мінімум, рейтинг «The Global Outsourcing 100» від Міжнародної асоціації IAOP. В переліку є 21 компанія з України, 13 з яких – власне українські, а інші базують на території держави.

 

Як пояснити цей успіх українського аутсорсингу?

Причин декілька, вони працюють в комплексі. Отже, головні:

Високий рівень знання мов. Робота з іноземними клієнтами – це, насамперед, спілкування. Півтори сотні українських вишів випускають іноземних філологів: Київський національний лінгвістичний університет, Львівський національний університет ім. Франка, Харківський національний університет ім. Каразіна і т.д. Ще можна додати курси, які нині користуються популярністю серед охочих вивчити не тільки англійську, а й іспанську, італійську, французьку, німецьку, арабську, китайську.

Вигідне ціноутворення. Вигідне, насамперед, для клієнтів. Якщо порівняти погодинну платню українця і, скажімо німця, то останній має в середньому на 15$ більше. При цьому якість роботи може не відрізнятися.

Час. Йдеться про географію і часовий пояс. Україна може похвастатися не лише гіпотетичним центром Європи, а і відповідним часовим поясом.

Менталітет і мислення. Україна рівняється на європейський рівень бізнесу, спеціалісти стараються застосовувати відповідне мислення. Тому те, що стосується сфери IT, Україна націлена працювати за стандартами і вимогами ЄС, Австралії та США. Це видно по співпраці із Microsoft, Skype, Deutsche Bank, Apple, Bosch, eBay, Dell, Microsoft, IBM – справжніми світовими гігантами.

Професіоналізм. Сюди можна віднести кваліфікацію та працездатність, якою українці можуть похвалитися. Понад 36 тисяч випускників IT-факультетів і технологічних кафедр щорічно з’являється в Україні. Дипломованих жінок в сфері IT близько 87%, чоловіків – 82%.

Підтримка стартапів. Вигідні умови для співробітництва дозволяють стартапам платити за конкретні послуги, масштабуватися за мірою розвитку бізнесу.

 

Як це діє на практиці – досвід лідерів

Компанія Wow24-7 є провайдером послуг аутсорсингу на внутрішньому та міжнародному ринку. Стаж роботи складає понад 12 років, офіси базуються в Києві та Львові. Клієнти – з 21 країни світу, це як великі фірми, так і стартапи. Компанія надає послуги із підтримки eCommerce, створює SaaS-рішення і hardware-продукти, а також віртуальних помічників і промо. Дізнатися більше можна на сайті outsource customer service.

Що дозволяє бути успішним на ринку аутсорсингу, розповідає Майя Момоток, CEO Wow24-7.

1.     Професійний підхід. Технічна база, мова, вигідні умови для клієнтів – основа конкурентоспроможності.

2.     Досвід. Наша компанія швидко задовольняє потреби клієнтів, маємо для цього всі ресурси. Сюди ж відноситься і технічна платформа.

3.     Ціни. Ми пропонуємо індивідуальні послуги, клієнт платить лише за те, що отримує.

4.     Комунікація і часовий пояс. Ми постійно на зв’язку і готові консультувати протягом доби. Зручний часовий пояс – ще одна перевага.

5.     Робота з нішевими бізнесами. Сюди можна віднести значний пакет послуг для SaaS бізнесу і eCommerce бізнесу.

6.     Відкрита партнерська позиція. Ми співпрацюємо з партнерами, надаємо гарні реферальні умови. Це зміцнює український бізнес і гарно репрезентує нас як конкурентоспроможну країну.

 

ТЕГИ: Украинаработааутсорсинг

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...