UA
 

Новий інструмент для порівняння вартості життя в різних країнах - перший в СНДРеклама

Корреспондент.biz,  14 августа 2021, 16:19
0
1166
Новий інструмент для порівняння вартості життя в різних країнах - перший в СНД
Фото надане рекламодавцем

Тема порівняння вартості життя цікава широкому колу користувачів інтернету. Передусім, нею цікавляться люди, які хочуть працевлаштуватися за кордоном.

При пошуку роботи за кордоном важливо розуміти, якою має бути зарплатня, адекватна вартості життя в конкретній країні або місті. Для оцінки офера роботодавця необхідно знати, яка частина доходу покриватиме вартість житла, продуктів харчування та побутові витрати, яку долю заробітку доведеться виділити на лікування, відпочинок, розваги.

Інформацію про рівень цін можна зібрати в інтернеті з відкритих джерел, але це вимагає часу; особливо важко зіставляти дані, зібрані з різних джерел. Сервіс порівняння вартості життя надає дані в стандартизованому вигляді; інформація згрупована по статтях витрат в єдиній валюті (американський долар) для зручного і швидкого порівняння.

Сервіс надає користувачеві можливість:

1. оцінити вартість життя в конкретній країні та/чи місті ближнього та далекого зарубіжжя,
2. порівняти вартість життя за основними статтями витрат (харчування, лікування, житло, тощо) між країнами та містами.Ключова інформація представлена в наочній формі, у вигляді діаграм і таблиць. Зіставити вартість життя в різних країнах можна за декілька хвилин.

"Світ поступово відкриває кордони, і представники різноманітних професій повертаються до ідеї пошуку роботи за кордоном, - коментує CEO Ua.trud.com Олександр Косенко. - Сервіси порівняння вартості життя завжди викликали інтерес у користувачів, але в СНД таких сайтів не було. Незважаючи на пандемію, ми вирішили створити такий інструмент, тому що вірили: ми усі повернемося до нормального життя, коли можна і подорожувати, і робити кар'єру за кордоном".

Візьмемо для прикладу одне з найпопулярніших порівнянь: Київ - Таллінн.

• Обід з трьох блюд в ресторані середнього класу в Києві коштуватиме на 58% дешевше, чашка капучіно - на 63% дешевше.
• За короткий візит до лікаря киянин заплатить на 75% менше, ніж талліннець.
• Купівля джинсів обійдеться на 32% дешевше.

Так само можна порівняти ціни між Україною та Естонією, між різними містами Естонії та України. За цією ж схемою користувач сервісу може порівняти вартість життя між країнами, містами по всьому світу.

Сервіс порівняння вартості життя цікавий не лише фахівцям, які шукають нові можливості для професійної самореалізації. Він забезпечить корисною інформацією підприємців з інтересами в зарубіжних країнах, мандрівників і волонтерів, студентів, що визначаються з кар’єрою, журналістів, які досліджують рівень життя.
 

ТЕГИ: сайтработажизньсервис

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...