Лідер російського меблевого ринку відкрив свій перший магазин в Україні

24 июня 2008, 12:55
0
7
Лідер російського меблевого ринку відкрив свій перший магазин в Україні

У Києві відкрився перший салон найбільшого російського виробника та постачальника офісних меблів – Компанії «ФЕЛІКС». Перший магазин «Світ офісних меблів» розташований за адресою: проспект 40-річчя Жовтня, 68 і обіймає два поверхи загальною площею 330 кв. м.

Торгівельно-виробнича Компанія "ФЕЛІКС" на сьогодні є єдиним брендом національного рівня на ринку офісних меблів Росії: частка компанії складає 28% від загального обсягу продажу офісних меблів РФ та становить 40% в сегменті офісних меблів з ДСП, МДФ та дерева.

На двох власних фабриках Компанія "ФЕЛІКС" виробляє офісні меблі та меблі для готелів, меблі для учбових та дошкільних закладів, меблі для дому, а також меблі за індивідуальними проектами. Загалом, більше 40 ліній меблів знаходяться в серійному виробництві, а його обсяг складає більше 10 000 одиниць продукції на місяць. На виробництві використовується сучасне деревообробне обладнання, що не має аналогів у Росії. Воно було розроблено та встановлено спеціально для Компанії "ФЕЛІКС" міжнародними постачальниками BIESSE-S.p.A (Італія) та ІМА (Німеччина). Компанія пройшла сертифікацію відповідності системи менеджменту якості міжнародним стандартам ISO в галузі проектування, розробки, виробництва, монтажу та обслуговування меблів.

Окрім того, Компанія "ФЕЛІКС" визнана найбільшим постачальником офісних меблів у Росії. Загалом, в її асортимент (http://www.felix.ru/flx_catalogue)і представлено понад 100 000 найменувань меблів та аксесуарів. Торгівельна мережа нараховує більше 60 фірмових салонів "Світ офісних меблів" у Москві, Санкт-Петербурзі, регіонах Росії та ближньому зарубіжжі загальною площею більше 30 000 м2, 11 салонів ТМ "Європа", в яких представлені домашні меблі власного виробництва та Інтернет-магазин. З Компанією співпрацюють понад 450 дилерів у 100 містах РФ та країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Асортиментний ряд київського магазину представлений офісними меблями для персоналу, директорськими кабінетами, офісними перегородками, м’якими меблями, кріслами, стільцями, а також сейфами, металевими шафами та багатьма іншими супутніми товарами, загалом – більше ста найменувань. Корпусні меблі – меблі для персоналу та директорські кабінети – власного виробництва. Усі супутні товари – від відомих українських виробників. До того ж, Компанія надає повний перелік послуг післяпродажного обслуговування. Служба сервісу Компанії "ФЕЛІКС" не має аналогів ні в одній профільній фірмі.

Для виходу на ринок України було створено компанію "ФЕЛІКС-Київ", яка ставить перед собою мету зайняти провідні позиції на українському меблевому ринку. У найближчих планах Компанії відкриття фірмових магазинів "ФЕЛІКС" у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську та інших обласних центрах України. Компанія планує впроваджувати м’яку політику освоєння українського меблевого ринку оскільки вважає, що здорова конкуренція – це стимул до розвитку та пошуку нових рішень, а в чесному творчому та діловому суперництві народжуються нові ідеї, нові стратегії та нові лідери.

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях