Новини від ЗАТ «Крафт Фудз Україна»

30 июля 2008, 14:09
0
163
Новини від ЗАТ «Крафт Фудз Україна»

За результатами II-го кварталу 2008 року чистий дохід другої найбільшої у світі харчової компанії Kraft Foods збільшився на 21,4% до 11,2 мільярдів американських доларів проти 9,2 мільярдів у другому кварталі 2007 року.

Чистий прибуток Kraft Foods збільшився на 3,5%. Ціна на акцію є вищою на 9,1% (0,48 доларів на акцію), порівняно з другим кварталом минулого року (0,44 доларів на акцію). За даними Bloomberg експерти ринку очікували, що чистий дохід компанії за цей звітний період становитиме 10,6 мільярдів американських доларів.

"Наш бізнес продовжує зростати, незважаючи на складні ринкові умови, а результати перевищують наші очікування. Завдяки інвестиціям зростають обєми продажів, що позитивно відображається і на чистому прибутку компанії. Я очікую, що наші результати, які з кожним роком покращуються, будуть ще ліпшими у другому півріччі цього року, як наслідок посилених інвестицій у наші торгові марки та зусилля команди з оптимізації бізнес-процесів", - коментує Ірен Розенфельд, Головний Виконавчий Директор Kraft Foods.

Успішні бізнес результати Kraft Foods у другому кварталі 2008 року стали можливими завдяки правильній ціновій стратегії компанії, напрямку на інновації та покращення якості продукції, вдалому виконанню трирічного плану з реструктуризації компанії на глобальному рівні, а також значним показникам бізнес підрозділів, зокрема на ринках регіону Східна Європа, Близький Схід та Африка. На ринках, що розвиваються, Ірен Розенфельд визнала особливий внесок таких торгових марок, як CLUB SOCIAL та OREO в Латинській Америці; JACOBS в Україні; MILKA та ALPEN GOLD в Росії; а також OREO в Китаї.

Затверджені аудитом результати ЗАТ "Крафт Фудз Україна" за 2007 рік

За результатами аудиту, проведеного компанією PriceWaterHouseCoopers, порівняно з 2006 роком у 2007 році чистий дохід ЗАТ "Крафт Фудз Україна" від реалізації продукції збільшився на 23% до 1,634 мільйона гривень. А чистий прибуток склав більше 103 мільйона гривень. Податки, які сплатила компанія у минулому році, враховуючи обовязкові платежі до фондів, загалом становили 97.5 млн. гривень.

В усіх трьох категоріях, в яких представлено продукцію "Крафт Фудз Україна", компанія є лідером. Цими категоріями є: кава (JACOBS, CARTE NOIRE), шоколадна плитка ("КОРОНА", MILKA) та чіпси ("ЛЮКС"). У 2008 році лідерство в цих категоріях посилюється. На ринку шоколадної плитки, а також шоколадних виробів загалом, компанія нарощує свою долю ринку, що відбувається і на ринку кави. Це свідчить про те, що зростання категорій КФУ в грошовому еквіваленті відбувається швидше за зростання кожного з ринків. За даними AC Nielsen, порівняно з показниками попередніх років, у травні 2008 р. компанія здобула найбільшу частку ринку в кавовій категорії, зокрема у сегменті розчинної кави. Що є значним здобутком. Частка ринку КФУ у чіпсовій категорії лишається стабільно високою.

В одному з нещодавніх інтервю Віце-президент Kraft International і Голова правління ЗАТ "Крафт Фудз Україна" Юрій Логуш прокоментував ситуацію на ринку харчування наступним чином: "Зростання ринку і гарна купівельна спроможність населення характеризують сьогоднішній харчовий ринок. Як правило, коли доходи населення збільшуються, це сприяє зростанню попиту на харчові продукти. У той же час збільшений попит провокує дефіцит товару, що, в свою чергу, призводить до зростання цін на продукцію, яка має обмежену пропозицію. На нашу цінову політику впливають два чинники: подорожчання сировини та енергії".

Нагадаємо, що у червні 2008 р. з метою розширення власних виробничих потужностей і запровадження потенційно нових продуктів та харчових категорій компанія "Крафт Фудз Україна" підписала угоду з ТОВ "Євротрейд" про придбання поблизу розташованих споруд, що належали "Півненківському цукровому заводу" у м. Тростянець Сумської області.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях