Lufthansa підтримує проведення Тижнів німецької культури в Україні

27 августа 2008, 14:03
0
9
Lufthansa підтримує проведення Тижнів німецької культури в Україні

Посольство Німеччини в Україні спільно з Ґете-Інститутом у Києві проводять у вересні-жовтні 2008 року по всій Україні Тижні німецької культури. Тижні німецької культури покликані посилити жваву зацікавленість Німеччиною, її мовою, культурою та економікою й продемонструвати прагнення Німеччини до живого і партнерського культурного обміну з Україною.

Серед основних подій - виставка Дрезденського Кабінету мідної гравюри у Національному художньому музеї України, концерт у Національній філармонії з солістами Лейпцизької опери (диригент: Роман Кофман), спільна виставка Андреаса Ґурскі та колекції Юлії Стошек у Центрі сучасного мистецтва „Pinchuk Art Center“, дві театральні постановки („Марат“ – інсценізація Катрін Кацубко, „Войцек“ – інсценізація Андрія Жолдака за підтримки фірми ІСД), концерти біг-бенду телеканалу „ВДР“ у Донецьку та Києві (за підтримки фірми СКМ), великий фестиваль європейського сучасного мистецтва, а також великий Німецький кіно- і телетиждень з кінопоказом по всій країні.

У широкій регіональній програмі братимуть участь і німецькі міста-партнери. Так от у Харкові проводитимуться „Нюрнберзькі дні“. Заходи будуть також проведені у Донецьку, Львові, Одесі, Чернівцях, Каневі, Івано-Франківську, Ялті, Євпаторії та Сімферополі.

Авіакомпанія Lufthansa охоче підтримує проведення Тижнів німецької культури.

"Приємно відзначати, що дві держави – Україну та Німеччину – поєднує не лише співпраця у сфері економіки, науки, але й тісні культурні зв”язки.", - каже Антоніо Куоко, Генеральний директор Lufthansa в Україні та Вірменії.

"Власне, наша діяльність як авіакомпанії й покликана сприяти розвитку стосунків між державами, культурному збагаченню через вивчення культурного надбання і традицій кожної. Ми ставимося до цієї місії з надзвичайно великою відповідальністю і, пропонуючи своїм пасажирам досконалу мережу авіасполучень, інноваційні продукти, високий рівень безпеки, якісне обслуговування та визнану німецькою таку якість як пунктуальність, будемо й надалі підтримувати зближення наших таких споріднених і в той же час таких самобутніх народів." – додав пан Куоко.

 

Lufthansa стала першим західним авіаперевізником, який розпочав виконання рейсів до незалежної України і пов’язав Київ з Франкфуртом вже в 1991 у. Сьогодні Lufthansa виконує 5 щоденних рейсів між Києвом та трьома німецькими містами: Франкфуртом (2 рейси), Мюнхеном (2 рейси) та Дюссельдорфом, а також пропонує щоденне авіасполучення між Донецьком та Мюнхеном. Разом з авіакомпаніями-партнерами за Star Alliance, Lufthansa пропонує польоти до 965 пунктів призначення в 162 країнах світу.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

 

 

Deutsche Lufthansa AG

Ярина Куля

Tel.    +38 044 / 4903820

Fax    +38 044 / 4903801

Email: yarina.kulia@dlh.de

http://media.lufthansa.com (http://media.lufthansa.com/)

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях