„Росан-Інвест” побудує сучасний офісний центр

7 ноября 2008, 11:31
0
15
„Росан-Інвест” побудує сучасний офісний центр

Компанія „Росан-Інвест” розробила проект будівництва офісного центру європейського класу категорії „В+”. Сучасний бізнес-центр буде розташований на території комплексу Фінансово-промислової групи „Росан” (ФПГ) за адресою вулиця Зелена, 147 у Львові. Таким чином компанія подбає і про власний розвиток, і про розвиток міста.

Новий офісний центр – це 14-поверховий будинок відкритого планування, що дозволить максимально ефективно використовувати площу поверху. Новозведений комплекс категорії "В+" відповідатиме усім сучасним вимогам, які висувають до нежитлових приміщень високого класу. Для безпечної роботи бізнес-центр перебуватиме під цілодобовою охороною працівників служби безпеки, а споруда буде обладнана сучасними системами відеоспостереження та пропуску.

На першому поверсі офісного центру працюватимуть дві, передбачених для оренди конференц-зали, на 30 та 70 місць. Тут також розташуються торгові площі, банк, автосалон, перукарня та ресторан. На території забудови буде розміщений наземний паркінг на 126 місць. Загальна площа майбутнього бізнес-центру складе 14 200 м². Початок його будівництва запланований на кінець 2009 року, а завершити проект планують до кінця  2012.

Зараз на території комплексу ФПГ „Росан” розташовані будівлі, споруджені за канадськими технологіями. У новозведеному центрі розташуються офіси ФПГ, решту приміщень здаватимуть в оренду.

За результатами дослідження, проведеного аналітиками „Росан-Інвесту”, сучасний ринок офісної нерухомості Львова складається переважно з офісів класу „С” та непрофільних офісних приміщень. Натомість відчутний дефіцит професійних бізнес-центрів класу „В+”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корреспондент.net не несет ответственности за информацию, содержащуюся в пресс-релизах, предоставленных компаниями

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях