CeBIT 2009: Comarch ALTUM вдруге нагороджено за інноваційність

19 марта 2009, 10:43
0
4

Comarch ALTUM, найновіша з лінійки систем класу ERP компанії Comarch, вдруге була нагороджена за інноваційність. Система отримала на виставці «CeBIT 2009» нагороду «Initiative Mittelstand» у сфері ІТ-технологій.

Журі конкурсу, що складалося з 60 науковців, спеціалістів та журналістів, які працюють в галузі ІТ-технологій, вирішили і в цьому році нагородити систему Comarch ALTUM. Під час своєї світової прем'єри, яка відбулась на минулорічній виставці CeBIT, Comarch ALTUM вперше був відзначений за інноваційність. Цьогорічна нагорода ще більше тішить творців системи, адже це відзнака за безперервний розвиток системи, її інноваційність та спрямування на задоволення потреб підприємств.  

Comarch ALTUM - це система класу ERP, призначена для управління малими та середніми підприємствами. Основною перевагою системи Comarch ALTUM є, насамперед, легкість при інсталяції. Поза тим система містить інноваційні елементи та інструменти для створення звітів та бізнес-аналізів. Також система пропонує інтегроване рішення e-Commerce, що значно полегшує адаптацію до сучасних інтернет-процесів. З метою підтримки управління станами запасів на складі, комерційними процесами та звітування в режимі он-лайн пропонуються окремі мобільні рішення. Додатково модуль для обслуговування роздрібного продажу оптимізує процеси продажу на торгівельних підприємствах з розпорошеною структурою та мережею магазинів. У травні цього року компанія Comarch представить нову 4-ту версію системи.

Oрганізація «Initiative Mittelstand» разом з видавництвом «Huber Verlag für Neue Medien» під патронатом «Німецького Міністерства Підприємництва та Технологій» вже шостий раз представляють нагороду за інноваційність у сфері ІТ-технологій. На форумі, де були присутні представники промисловців та підприємців, а також політики, серед більш як 2000 заявок було відзначено ті рішення, які є найбільш інноваційні та доцільні для використування малими та середніми підприємствами.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях