UA
 

Марк Марченко "про Інвестиції, організацію Invest Forum та забудову міста" завдяки забудовнику SensarРеклама

Корреспондент.biz,  15 октября 2021, 08:00
0
1425
Марк Марченко  про Інвестиції, організацію Invest Forum та забудову міста  завдяки забудовнику Sensar
Фото надане рекламодавцем

Кажуть, ініціатива карається. А тому взяти на себе відповідальність та розпочати щось масштабне – це для таких ось сміливих та завзятих, як команда забудовника Sensar.

Саме ця компанія на чолі з амбітним підприємцем-новатором Марком Марченком вже 3 роки активно займається розбудовою Запоріжжя. Реалізовала успішно ЖК Comfort City на 6 місяців раніше. У центрі міста активно будує ЖК KVARTAL. Нещодавно компанія представила свій новий проєкт бізнес-класу – клубний квартал «Атмосфера». Також Sensar займається будівництвом соціально значущих проєктів – сучасної клініки естетичної медицини та пластичної хірургії

Vidnova та Uniclinic – універсальної багатопрофільної клініки з власною лабораторією, хірургічним та стаціонарним відділеннями. А нещодавно реалізувала ще один масштабний проєкт у місті – INVEST FORUM.

 

«В певний момент ми з командою усвідомили – місту потрібні нові рішення. І ми, запоріжці, повинні створити власне інвестиційне середовище та умови сталого розвитку нашого суспільства. Так і з'явилася ідея форуму про інвестиції», – зазначив Марк Марченко.

І одразу – в дію. Пошуки топспікерів, місця проведення, інформування Запоріжжя про подію... І ось – 1 жовтня у ПС «Юність» відбувся наймасштабніший форум про інвестиції.

26 досвідчених експертів поділилися своїм інвестиційним досвідом із близько 2000 учасниками форуму.

8 годин насиченого контенту, де експерти форуму надавали практичні поради як для початківців у сфері інвестування, так і для тих, хто шукає нові методи та інструменти для більш вигідних та надійних капіталовкладень.

Також обговорювали питання інвестицій у нерухомість, криптовалюту, логістику, ресторанний бізнес, доменні імена, цінні папери, маркетинг, освіту та консалтинг, стартапи, біопаливо, страхування, особистий бренд та інше.

 

Що буде далі?

Головне питання: що тепер буде робити із цим Запоріжжя?

Директор забудовника Sensar Олена Бартуль з цього приводу відповіла:

«Ми – реалісти. Тому добре розуміємо, що INVEST FORUM – це лише початок великої та кропіткої роботи. Але ми готові вкладати свої зусилля. Наша команда впевнена, що Запоріжжя здатне на більше. Тож очікуємо, що форум сприятиме реалізації великого потенціалу міста та області».

Яких результатів очікує забудовник від Запоріжжя у найближчі 3 роки:

Створення прогресивного ком'юніті підприємців та інвесторів, готових зробити свій внесок в історію рідного міста.

Становлення Запоріжжя як потужного центру правильних капіталовкладень.
Значних покращень умов життя та добробуту мешканців міста.

 

Іншими словами Sensar очікує справжнього Update. А форум про інвестиції – це його початок.

На відкритті події Марк Марченко наголосив:

«Для нас і для нашої команди INVEST FORUM – це був ризиковий проєкт. Бо ми звикли чути, що Запоріжжя – переферійне місто, звідси усі виїжджають, капітал вивозять. Хтось рекомендує поїхати звідси... Але ми маємо іншу пропозицію – інвестувати у Запоріжжя та розвивати улюблене місто. І це є головною місією команди Sensar. Це те, що ми робимо сьогодні».

Отже, команда компанії-забудовника Sensar започаткувала важливий та фундаментальний процес для нашого міста. Бо INVEST FORUM – це не про те, як для розвитку Запоріжжя залучити іноземні капіталовкладення. Це – про власну ініціативу інвестувати та забезпечувати своє майбутнє. Бо будь-яка прибуткова інвестиція починається з інвестицій у себе, як на особистісному рівні, так і на рівні цілого міста.

ТЕГИ: НедвижимостьЗапорожье
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...