ГлавнаяНаукаВсе новости раздела
 

Комп’ютерна грамота стає для дітей-сиріт доступнішоюРеклама

23 октября 2006, 09:27
0
43

Близько 500 вихованців восьми дитячих будинків і шкіл-інтернатів з різних регіонів України зможуть отримати комп"ютерну освіту в рамках широкомасштабного благодійного проекту компанії "Київстар" - "Разом переможемо".

Програма навчання включає обов’язковий для всіх базовий курс Microsoft Office, спеціальний професійний курс "Спілкуйся з Інтернет", а для дітей, які проявили здібності до творчої роботи, - курс по роботі із зображеннями в Adobe Photoshop.

Всі випускники, окрім шкільного атестата, після навчання отримають сертифікати про комп’ютерну підготовку, що, звісно, допоможе їм у працевлаштуванні чи вступі до вищих учбових закладів. Комп’ютерні програми, ігри та Інтернет допоможуть вийти за межі тісного світу, в якому живуть діти, позбавлені родинного тепла та затишку.

Допомога дітям без батьків надається компанією "Київстар" вже третій рік поспіль. Комп’ютерна підготовка вихованців дитячих будинків розпочалася вже минулого року. Класи для занять було облаштовано сучасною технікою в Київській школі-інтернаті № 3, Одеській, Донецькій та Володимир-Волинській школах-інтернатах, дитячому будинку в смт Соколине (Крим), Чернігівській спецшколі для дітей з пониженим зором та Харківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті для дітей, хворих на цукровий діабет, а цього року і в дитячому будинку, що в м. Боярка Київської області.  Вони повністю забезпечені необхідними меблями та підключені до мережі Інтернет. Навчання провадиться за участю кваліфікованих викладачів та за програмою Комп’ютерної Академії "Шаг". Кількість годин цього навчального року порівняно з минулим збільшилась вдвічі.

Започаткувавши програму комп’ютерної освіти ще в минулому році, компанія "Київстар" прагне подарувати дітям знання та навички, які вони зможуть використати в своєму дорослому житті, щоб краще реалізувати себе в сучасному житті. Так, закінчивши навчання базового курсу користувачів ПК, троє з п’ятьох випускників Київської школи-інтернату №3 вступили до вищих навчальних закладів. А один з цих трьох - Іван Луценко - став студентом Київського Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Як повідомила Жанна Ревнова, керівник департаменту з корпоративних зв’язків компанії "Київстар", історія Івана доводить, що зусилля соціально відповідального українського бізнесу в особі компанії "Київстар" не є марними, а справді надають дітям можливості власними руками будувати впевнене майбутнє.

Проект з допомоги дітям-сиротам є частиною гуманітарної ініціативи компанії "Для людей, для країни!", яка включає кілька комплексних соціальних програм, спрямованих на допомогу самотнім людям, пенсіонерам, ветеранам, хворим дітям та всіх, хто особливо потребує підтримки та захисту, а також на розвиток українського спорту, культури, мистецтва.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Корреспондент.net в cоцсетях