UA
 

Українських школярів будуть оцінювати за європейською дистанційною технологієюРеклама

Корреспондент.net,  4 мая 2020, 08:00
0
2635
Українських школярів будуть оцінювати за європейською дистанційною технологією

Більше ніж півмільйона українських учнів пройде підсумкове оцінювання в електронній освітній системі "МійКлас", що є прототипом освітньої платформи в Латвії.

Наразі до системи приєдналося близько 10% учителів України. Загалом зареєстровано 8 653 школи. Ми проаналізували відгуки вчителів та батьків, щоб скласти перше враження від європейської дистанційної технології.

Учителі кажуть, що на відміну від поширеного веб-сервісу Google Classroom, "МійКлас" містить готові тестові завдання, полегшує перенос оцінок до класного журналу та інформує батьків про результати оцінювання дітей.

Проте батьки скаржаться на платні послуги на сайті. Розробники системи запевняють, що використання перевірочних робіт для підсумкового оцінювання є абсолютно безкоштовним. Щодо платних послуг, то вони не обов'язкові та можуть використовуватись школярами індивідуально для самопідготовки.

 

За словами керівника сайту Олександра Єрьоміна, компанія "МійКлас" вже співпрацює з українськими центрами підвищення кваліфікації вчителів, щоб впровадити веб-сервіс для проведення підсумкового онлайн-оцінювання школярів. До безкоштовних опцій включено:

  • Перевірочні роботи, які можна виконати в мережі Інтернет.
  • Готові завдання для перевірочних робіт.
  • Автоматична перевірка відповідей та формування звітів, що полегшують вчителю перенос оцінок до класного журналу.
  • Інформування батьків про результати оцінювання їх дітей.
  • Звіти для адміністрацій шкіл тощо.

16 квітня Міністерство освіти і науки України оприлюднило свої рекомендації щодо завершення навчального року в офіційному листі (№1/9-213). Проте не надало конкретної відповіді на питання, як саме школам проводити підсумкове оцінювання учнів.

ТЕГИ: сервисшкольникиоценкаонлайн-сервисы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Читать комментарии