Красовський Костянтин
Украина, Кременчук
9 июля 2019, 23:50

ЕНЕРГЕТИЧНІ ПІДПРИЄМСТВА — У ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ

Законопроект передбачає повернення раніше скасованих норм у законодавство та посилення відповідальності за виконання договорів купівлі-продажу об'єктів групи «Г»
8 июля 2019

ЗДОРОВА МОЛОДЬ - СИЛЬНА ДЕРЖАВА

Важливим фактором у спорті є фінансова мотивація спортсменів. Мало хто знає, але крім медалей, спортсменам потрібно правильно харчуватися, забезпечувати свої сім'ї та підтримувати себе в тонусі.
5 июля 2019, 09:39

ДБАТИ ПРО ПЕНСІОНЕРІВ — НАШ ОБОВ'ЯЗОК

300-400 грн/місяць має отримати кожний пенсіонер. Я маю рішення щодо реалізації законопроекту “Про компенсацію витрат на проїзд пільговій категорії населення”.
1 июля 2019, 17:27

КОСТЯНТИН КРАСОВСЬКИЙ: МОЇ КРОКИ З ЗАХИСТУ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Нардепи приписують собі ремонти доріг та благоустрій на округах, проте, це заслуга місцевої і виконавчої влади, а не ледарів, які п'ять років, приховуючись за недаторканістю, проїдали державний бюджет
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
Згоден / Got it