UA
 

Wellness-програми в дії: оздоровлення співробітників і чим воно вигідне для бізнесуРеклама

Корреспондент.biz,  3 марта 2020, 18:00
0
189
Wellness-програми в дії: оздоровлення співробітників і чим воно вигідне для бізнесу

Програми Workplace Wellness– тренд останніх років у сфері управління персоналом. Завдяки їм компанії піклуються про те, щоб співробітники були здоровими, щасливими і продуктивними. Утопія? Зовсім ні.

Що таке wellness-програми і навіщо вони потрібні

Чи впливає добробут співробітників на розвиток бізнесу? Ще і як! Адже здорові й енергійні люди працюють із більшою віддачею та створюють найякісніші продукти. Ті керівники, які зрозуміли це, впроваджують у своїх організаціях програми Workplace Wellness.

Завдяки їм можна зміцнити фізичне та ментальне здоров’я персоналу, а також підвищити його фінансовий добробут. Для цього використовуються корпоративні знижки на спортзали, тренінги з фінансової грамотності, заняття з медитації, оздоровчі корпоративи та багато іншого.

Як це виглядає на практиці?

Своїм досвідом використання wellness-програм ділиться HR-директорка компанії «ІТ-Інтегратор» Олена Маслій-Шишова.

«Ми вирішили впровадити чотиримісячну оздоровчу програму, яку назвали Healthy Balanced Office (HBO). Задум був такий: співробітники компанії відвідують різні активності в офісі, а члени їхніх сімей приєднуються до проєкту, – розповідає фахівець. – Основною метою було поліпшення емоційного та фізичного стану здоров’я співробітників, досягнення балансу між роботою та особистим життям».

Співробітникам допомогли розробити цілі та способи їхнього досягнення під керівництвом експертів. До комплексу також доєднали підтримку здорового харчування, консультації дієтологів, психолога та фітнес-тренера. У wellness-програмі HBO взяло участь 100 співробітників, значна частина з яких досягла своїх цілей і залучила в процес членів сімей. Переможці отримали річні фітнес-абонементи.

Workplace Wellness підвищує стресостійкість

Є можливість проведення занять із медитації в офісі, зокрема по відеозв’язку – щоб у них могло взяти участь якомога більше членів команди. Це допомагає навчити співробітників ефективно розслаблятися та прокачати їхню стійкість до стресів. За оцінкою Fidelity Investments, 22% роботодавців у США пропонують працівникам навчальні програми з медитації Mindfulness.

«Медитація – це безпечний стимул для мозку та нервової системи, вона підсилює стійкість до стресу. Медитація та бізнес повинні йти разом, вона дає змогу бізнесменам боротися зі стресом набагато швидше», – стверджує Олена Маслій-Шишова з «ІТ-Інтегратор».

Дізнатися більше про WW-програми, їх використання у світовій та вітчизняній практиці, а також реальну користь для бізнесу ви зможете на w2 conference Kyiv. Івент, присвячений турботі про добробут персоналу, відбудеться 17 березня.

Ознайомитися з програмою конференції можна за посиланням

 

ТЕГИ: бизнесперсоналпродуктивність праці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...