UA
 

Внутрішні перельоти — нова звичка УкраїниРеклама

Корреспондент.biz,  17 декабря 2021, 12:09
0
833
Внутрішні перельоти — нова звичка України
Фото надане рекламодавцем

Світова пандемія кардинально змінила ситуацію на ринку авіаперевезень.

Якщо до 2020 року туристи надавали перевагу міжнародним напрямкам, то за останні півтора року стрімко зростає попит на внутрішні рейси. І Україна не є винятком.

Раніше українські перевезення формував залізничний, автобусний та особистий транспорт. Авіакомпанії неохоче впроваджували рейси між містами України, зокрема і через низький попит. Проте у 2020 році ситуація докорінно змінилася: після локдауну перші обмеження були зняті з внутрішньоукраїнських рейсів.

Авіакомпанія WINDROSE оголосила про старт нової мережі авіарейсів Україною ще перед впровадженням жорстких карантинних обмежень. Попри кризу, що вразила економіку, перевізник не відмовився від своїх планів і у червні 2020 успішно виконав перший рейс. Це єдина злагоджена система авіарейсів, що з’єднує українські міста-мільйонники через хаб у аеропорті Бориспіль. Наприклад, дістатися з Харкова до Івано-Франківська можна лише за 4,5 години з нетривалим транзитом у Києві. А час у дорозі з будь-якого міста до української столиці займає близько 1 години. Зараз регулярні рейси виконуються до Дніпра, Львова, Запоріжжя, Харкова, Івано-Франківська та Одеси. До речі, WINDROSE входить у трійку найпунктуальніших авіакомпаній України.

Також авіакомпанія отримала нові літаки, що призначені саме для регіональних перевезень. Це сучасні, комфортні, надійні та економічні повітряні судна франко-італійського виробництва ATR-72-600.

У інших українських авіакомпаній також спостерігається тенденція відкривати нові рейси Україною, проте на сьогодні жодна з них не змогла запропонувати системно вибудовану мережу. Хабова модель WINDROSE дає змогу пасажирам з регіонів України потрапити на міжнародні рейси, оскільки внутрішні рейси авіакомпанії підлаштовані під загальний розклад.

Ми дуже детально продумували створення нашого проєкту. Це не було миттєве рішення запустити мережу внутрішніх авіарейсів, тому що з них зняв обмеження уряд або тому що літають конкуренти. Авіакомпанія WINDROSE у першу чергу розробила якісний український продукт, який відповідає потребам пасажирів. Внутрішні перельоти це про комфорт подорожі та шанування власного часу. Ми не женемося за тим, щоб тимчасово здійснювати польоти тільки на комерційно вигідних напрямках, на які впливає сезонність. Наші авіарейси створюють систему, що функціонує постійно та злагоджено. Завдяки цьому ми надаємо послуги високого рівня: у нас вчасні вильоти, регулярний розклад, рейси виконуються по усіх заявлених напрямках», — прокоментувала Ольга Толстихіна, комерційний директор авіакомпанії WINDROSE.

Коли ви обираєте авіаподорож, зважайте також і на фактор надійності перевізника. Адже компанії з іменем, які є гравцями ринку уже багато років, гарантують прозорість та якість послуг своїм пасажирам. 

ТЕГИ: Украинаавиаперелет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...