UA
 

Компанія BАT Україна інвестує в розвиток української фабрики в ПрилукахРеклама

Корреспондент.biz,  17 ноября 2022, 18:41
0
669
Компанія BАT Україна інвестує в розвиток української фабрики в Прилуках
На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції

Відтепер стіки для glo™ виготовляються в Україні

Компанія ВАТ Україна, в портфель якої входить бренд glo™, розпочала поступове перенесення виробництва стіків* формату «Демі» в Україну. Після 24 лютого, незважаючи на воєнний стан в країні, компанія продовжила інвестувати в українську економіку, побудувала новий цех та вже створила 30 нових робочих місць на фабриці.

Унікальність такої інвестиції полягає в тому, що Прилуцька тютюнова фабрика стала однією з небагатьох фабрик ВАТ у світі, де виробляються ТВЕН. Відтепер і Україна долучається до переліку країн, де виготовляються стіки для glo™.

 

 

«Ми віримо у відновлення економіки й розвиток українського бізнесу та вважаємо за необхідне продовжувати заплановані інвестиції. Ми розпочали поступову локалізацію виробництва стіків для девайсів серії HYPER в Україні, і в 2022 році плануємо виробляти в Прилуках загалом 70% від річної потреби цього продукту. Ми надзвичайно пишаємося тим, що можемо забезпечити наших повнолітніх споживачів продуктом «Зроблено в Україні», що поєднує в собі найвищі світові стандарти якості та найпередовіші технології» – коментує Кахабер Бенідзе, генеральний директор ВАТ Україна.

Технологічною особливістю цеху є забезпечення кліматичних умов, що необхідні для виробництва цього виду продукції. Для виготовлення нового продукту залучені як вже наявні підрозділи фабрики, так і новозбудована дільниця із високошвидкісною автоматизованою лінією, що виготовляє орієнтовно 600 пачок за хвилину. Якість продукції залишається однаково високою в кожній країні виробництва, так як процеси регламентуються глобальними стандартами Групи ВАТ.

___________________________________________________________________

*Тютюновмісні вироби для електричного нагрівання «(ТВЕН)».

ВАТ Україна – перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до Групи ВАТ. В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки сигарет як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку – Прилуки. Продукція ВАТ Україна експортується до Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Королівства Саудівської Аравії.

 

ТЕГИ: курениетабак
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...