UA
 

QUOTEX увійшов у топ-3 оновленого рейтингу найкращих бінарних брокерів від Traders UnionРеклама

Корреспондент.biz,  10 апреля 2023, 17:45
0
43
QUOTEX увійшов у топ-3 оновленого рейтингу найкращих бінарних брокерів від Traders Union
Фото: надане рекламодавцем

З-поміж усіх видів трейдингу, бінарні опціони викликають чи не найбільше запитань у трейдерів.

Як вибрати надійного брокера? Як підвищити вірогідність виграшних ставок і понизити ризики? З якими активами найвигідніше працювати на бінарних опціонах та як уникнути шахраїв — всі ці питання цікавлять не лише початківців, а й досвідчених гравців ринку, адже завжди залишаються актуальними.

Фінансові аналітики Traders Union на своєму сайті надали вичерпні відповіді на ці запитання. Зокрема, опублікували рейтинг брокерів, чиї бінарні опціони вирізняються високим рівнем прозорості та надійності.

Яких брокерів обрали Traders Union та чому?

Створюючи рейтинг, експерти покладалися на безліч факторів, серед яких рівень безпеки бінарного брокера, регулювання, кількість запропонованих торгівельних інструментів. Також до уваги було прийнято зручність інтерфейсу та компетентність/оперативність клієнтської підтримки.  Відтак до трійки брокерів з найкращою репутацією увійшли:

  • Raceoption є брокером бінарних опціонів та Форексу, який пропонує широкий вибір активів для торгівлі, зокрема, валютні пари, товари, акції та індекси. Компанія забезпечила конкурентні умови торгівлі, швидке виконання замовлень та низькі спреди.
  • QUOTEX використовує передові технології та алгоритми, щоб забезпечити швидку та точну обробку замовлень. Крім того, компанія має досвідчену команду професійних трейдерів, яка надає клієнтам підтримку та навчання. А зробити торгівлю на бінарних опціонах ще більш зручною та прибутковою допоможе власний сервіс компанії Quotex robot.
  • Pocket Option має багаторічний досвід на ринку. Брокер пропонує простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для торгівлі, що робить його доступним для початківців, а також прозорі умови співпраці та сильну репутацію.

Звісно ж, цими трьома брокерами рейтинг TU не обмежується. У списку 11 компаній, серед яких Binarium, IQOption, NinjaTrader та інші. Побачити повний топ-ліст можна на офіційному сайті Traders Union.

Поради експертів трейдерам на бінарних опціонах

Traders Union також дали декілька порад тим, хто має намір спробувати себе у торгівлі бінарними опціонами.

  • Не зациклюйтесь на одному активі: для збалансованої торгівлі на бінарних опціонах рекомендується обирати декілька різних активів. Це дозволить розподілити ризики та збільшити ймовірність отримання прибутку.
  • Навчіться аналізувати ринок: перед тим, як робити ставку, проводьте глибокий аналіз ринку та активу. Вивчайте фундаментальні та технічні показники, а також історичні дані про ціну.
  • Використовуйте різні типи опціонів: на ринку існує багато різних типів бінарних опціонів, таких як One Touch, No Touch, Range та інші. Навчіться використовувати різні типи опціонів, щоб мати більш гнучкий підхід до торгівлі.
  • Встановлюйте раціональні ліміти: важливо заздалегідь визначити прибуткові та втратні ліміти для кожної торгівлі. Це допоможе запобігти емоційному прийняттю рішень, що може призвести до збитків.
  • Не забувайте про ризики: торгівля на бінарних опціонах є досить ризикованою. Перед початком торгівлі будьте готові до можливих збитків та розумійте ризики, пов'язані з цією формою інвестування.

Дотримуючись цих простих порад, трейдери зможуть убезпечити себе від розповсюджених помилок і зроблять торгівлю більш комфортною та прибутковою.

 

ТЕГИ: рынок форексфорекс трейдер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Загрузка...