7-річна гарантія на весь модельний ряд KIA в Україні

8 февраля 2010, 15:50
0
9
7-річна гарантія на весь модельний ряд KIA в Україні

В той час як більшість автомобільних брендів потерпають від світової фінансової кризи і вимушені скорочувати виробництво, за результатами 2009 року Корпорація KIA Motors зуміла не лише закріпити досягнуті раніше результати, а й продемонструвати зростання обсягів продажу на 20,1%! Загалом в милому році KIA вдалося успішно реалізувати понад 1,5 млн автомобілів, і тенденція позитивного зростання спостерігалася майже на всіх світових ринках – як розвинених, так і тих, що розвиваються.

Однією з головних причин такого приголомшливого успіху, беззаперечно, стало першочергове ставлення Корпорації KIA Motors до рівня якості своєї продукції. Впевненість компанії "ФАЛЬКОН-АВТО", офіційного дистриб'ютора автомобілів KIA в Україні, у виключно високій якості продукції південнокорейського бренду надала змогу запропонувати унікальну для українського автомобільного ринку пропозицію з гарантійного обслуговування. З самого початку діяльності "ФАЛЬКОН-АВТО" на всі автомобілі KIA нового покоління, що продаються в офіційній дилерській мережі, поширюється гарантія 7 років. Аналогічні за тривалістю гарантійного обслуговування пропозиції в Україні відсутні.

Олег Омельницький, директор Autoconsulting.ua

7-річна гарантія на автомобиль - це дуже сміливий та витратний крок для того, хто надає таку пропозицію.  Він ризикований хоча б тому, що більшість прагматичних власників воліють експлуатувати авто до закінчення гарантії, а потім його змінювати. Зараз термін використання автомобіля одним власником в Європі складає близько 5 років. 

KIA Motors - фактично першою пішла на такий крок і свідомо збільшила гарантійний термін ще на 2 роки на автомобілі нового покоління, що виробляються на сучасному заводі в м. Жиліна (Словаччина), бо на цьому підприємстві запроваджено декілька ступенів контролю та майже все автоматизовано. Для пересічного автовласника це означає, що сервісний центр взагалі не зацікавлений зволікати з ремонтами або не визнавати гарантійні випадки, адже витрати на гарантіні ремонти йому компенсує виробник. Це досить суттєво. В Україні гарантія 7 років поширюється на всі автомобілі KIA, що продаються в дилерській мережі офіційного дистриб'ютора "ФАЛЬКОН-АВТО".

В будь-якому випадку власникам завжди не завадить уважно перечитати гарантійні умови і дотримуватись їх.

 

http://www.kia.ua/guarantee_service.html (http://www.kia.ua/guarantee_service.html)

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях