Відкритий лист

2 апреля 2010, 13:00
0
21

До Вас звертаються директор ВАТ «Київметалопром» Щербатюк Н.М. та голова Наглядової Ради Крупа К.С.,

 який представляє головного акціонера,  власник 62,74 % акцій, з приводу ситуації, що склалася на підприємстві.

ВАТ «Київметалопром» до останнього часу було потужним виробником будівельних профілей, працювало стабільно, забезпечувало робочі місця майже для 200 працівників.

На даний час підприємство не має можливості стабільно працювати, оскільки його роботі перешкоджають ЗАТ «АСНОВА Холдинг», яке очолює Гулієв Ірфан Різван Огли та ЗАТ «Логістичний центр калинівка» та ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз», які очолює депутат Васильківської міської ради від партії БЮТ Чемерис М.В., яке розташовано поруч з нашим підприємством і має спільну межу. ЗАТ «АСНОВА Холдинг» та ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз» є акціонерами ВАТ «Київметалопром». Керівники вказаних підприємств звернулися до мене продати їм всі акції (62,74 %). В противному разі вони доведуть підприємство до банкрутства. Я від цієї пропозиції відмовився, оскільки я працюю на Україні 20 років  та хочу працювати надалі.

Після моєї  відмови, вказані особи спільними діями за допомогою протиправних дій та подання  позовів до суду втягнули підприємство в судову тяганину з різних безпідставних причин (більше 30 судових справ). За допомогою рішень суду вказані особи паралізують роботу підприємства, оскільки судові рішення призначають керівництво підприємства всупереч статуту та відміняють рішення загальних зборів акціонерів, які проводяться згідно чинного законодавства України.

ЗАТ «Логістичний центр калинівка»  знищив залізодорожню колію, яка проходила ще за Радянських часів через їх територію та з’єднувала підприємство ВАТ «Київметалопром» із з/д станцією Васильків 2, через яку до нас надходила металопродукція з різних країн і давала можливість економічно працювати. В 2009 році була прийнята спроба закрити каналізаційні стоки, які проходять ще за Радянських часів від ВАТ «Київметалопром» через територію ЗАТ «Логістичний центр калинівка».

 18.11.2008 року мені, як голові Наглядової ради було подано колишнім директором підприємства Прилєпко С.В.  власноручно написану і підписану  їм заяву про звільнення за власним бажанням. У встановлений законом термін (два тижні) Прилєпко С.В. свою заяву, яка знаходилася у відділі кадрів підприємства не  відкликав і 02.12.2008 року звільнився з посади директора згідно ст.38 КзпП України. За день до свого звільнення Прилєпко С.В. підписав заяву на звільнення (за згодою сторін) власноручно написаною головним бухгалтером Шершень Н.В. з 01.12.2008 року. Таким чином підприємство залишилося без диретора та головного бухгалтера. Крім того, при звільненні  Прилєпко С.В. забрав  з собою основну печатку, всі оригінали установчих документів та контрактів комерційної діяльності підприємства. В результаті цих цілеспрямованих дій, які були підтримані вищевказаними підприємствами, що забезпечили Прилєпку С.В. та Шершень Н.В. юридичний захист, було зірвано виплату заробітної плати працівникам, заблоковані всі рахунки в банках. Ці дії паралізували роботу підприємства.

В ситуації, що склалася, для  забезпечення роботи підприємства, було призначено директора Щербатюк Наталію Михайлівну та головного бухгалтера Гнєсну Н.М.

         27.01.2009 року на позачергових зборах акціонерів ВАТ «Київметалопром» затверджено рішення, щодо відкликання 2.12.2008 року Прилєпко С.В. з посади директора та обраний директором Товариства Щербатюк Н.М., з якою укладено трудовий контракт і яка працює по сьогодняшній день. Були внесені відповідні зміни до Єдиного Державного Реєстру підприємств та органів статистики, виготовлені дублікати установчих документів та дублікат основної печатки підприємства.

     На рішення позачергових зборах акціонерів від 27.01.2009 року було подано позов ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз» про визнання їх недійсними. 03.02.2009 року суддею Господарського суду Київської області Карпечкіним Т.П. була прийнята ухвала, якою наклав арешт на все майно та земельну ділянку, на якій розташоване ВАТ «Київметалопром» і заборонив вносити зміни до Єдиного державного реєстру підприємств, заборонив вносити зміни до карток зі зразками  підписів в банках.

В зв’язку з цим, що була паралізована робота підприємства на основі безпідставних і на нашу думку незаконних дій судді Карпечкіна Т.П., який безпідставно втручається в господарську діяльність підприємства.

За всіх цих обставин, для збереження роботи підприємства, мною Крупою К.С., як директором головного акціонера власник 62,74 % акцій були проведені згідно чинного законодавства України та Статуту підприємства, позачергові збори акціонерів ВАТ «Київметалопром».

Ці збори відбулися 17.02.2009 року та 08.03.2009 року  на яких затверджено рішення, щодо відкликання 2.12.2008 року Прилєпко С.В. з посади директора та обрання директором Товариства Щербатюк Н.М. 

На ці рішення зборів були подані позови до суду ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз» та Войтенко В.П., якому належить 0,03 відсотка акцій, інтереси якого захищають юристи ЗАТ «АСНОВА Холдинг», про визнання недійсними рішень загальних зборів.

ВАТ «Київметалопром» звернулося до Голови Комітету з питань правосуддя Ківалова Сергія Васильвича на неправомірні дії суддів, в результаті чого незаконні рішення суддів були скасовані (справи № 2а-761/09/2670-16/5 суддею Кишинським М.І.) та Вищим Господарським судом України 18.02.2010 року по справі № 9/021- 09 про визнання недійсними загальних зборів акціонерів від 17.02.2009 року, були скасовані рішення судів Господарського суду Київської області  та Київського міжобласного господарського суду.

Через два місяці після звільнення головний бухгалтер Шершень Н.В. звернулася з позовом про поновлення на роботі та компенсацією оплати до Києво – Святошинського районного суду ( суддя Дубас Т.В.), який задовольнив її позов. Але 10.06.2009 року Апеляційний суд Київської області скасував це рішення, а в позові головного бухгалтера Шершень Н.В. було відмовлено. 03.08.2009 року Верховний суд України також відмовив головному бухгалтеру Шершень Н.В. в цьому питанні. Таким чином, заява головного бухгалтера Шершень Н.В. про звільнення з посади головного бухгалтера написана нею власноручно і наказ по підприємству є чинними та законними.

     По факту умисного приховування офіційних документів та печатки ВАТ «Київметалопром» була порушена кримінальна справа Васильківським МВ ГУ МВС України у Київській області 08.07.2009 року. В постанові про порушення кримінальної справи встановлено: «Наказом по ВАТ «Київметалопром» № 151К від 02.12.08 року, на підставі заяви Прилєпка С.В. від 18.11.2008 року, Прилєпка Сергія Васильовича було звільнено з посади директора ВАТ «Київметалопром» 02 грудня 2008 року за власним бажанням згідно ст. 38 КЗпП України з виплатою грошової компенсації за невикористану щорічну відпустку за 61 календарних днів». …«27 січня 2009 року на позачергових Загальних зборах акціонерів ВАТ «Київметалопром» було задоволено заяву Прилєпка С.В. від 18.11.2008 року, Прилєпка Сергія Васильовича було звільнено з посади директора ВАТ «Київметалопром» 02 грудня 2008 року та відкликано з 02.12.08 року Прилєпка С.В. з посади директора товариства. Директором товариства ВАТ «Київметалопром» обрано Щербатюк Н.М., з якою укладено трудовий контракт. Отже, господарським товариством виконані всі необхідні юридичні дії щодо звільнення Прилєпка С.В. з посади директора ВАТ «Київметалопром» і обрання на зазначену посаду Щербатюк Н.М.».

     Отже, органами МВС встановлено законність звільнення Прилєпка С.В. з посади директора і призначення на цю посаду Щербатюк Н.М.

11.03.2008 року Прилєпко С.В. звернувся з позовом до Васильківського місьрайонного суду Київської області (по місцю знаходження ВАТ «Київметалопром» з позовом про поновлення на роботі директора ВАТ «Київметалопром». Цей позов від імені Прилєпка С.В. було подано юристом ЗАТ «АСНОВА Холдинг», який в подальшому представляв інтереси Прилєпка С.В. у даній справі.

22.02.2010 року була розглянута Васильківським міськрайонним судом Київської області справа за позовом Прилєпка С.В. про поновлення на роботі на посаді директора, яка слухалась майже один рік. Перед винесенням ухвали по цій справі та усвідомлюючи, що позов Прилєпка С.В. не може бути задоволений згідно зібраних доказів по цій справі, юрист ЗАТ «АСНОВА Холдинг» подав клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, яке судом було задоволено.

         23 березня 2010 року нам стало відомо, що суддя Комсомольського районного суду міста Херсона Котьо І.В. по справі № 2-1838/10 було винесено заочне рішення про поновлення Прилєпка С.В. на посаді директора ВАТ «Київметалопром», про зобов’язання державного реєстратора Васильківської РДА Київської області внести відомості про Прилєпка С.В., як керівника ВАТ «Київметалопром» до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу у розмірі 182 480,76 гривень.

            25.03.2010 року представник ВАТ «Київметалопром» виїхав у відрядження і звернувся до судді Комсомольського районного суду міста Херсона Котьо І.В. із заявою про ознайомлення з матеріалами цивільної справи № 2-1838/10 за позовом Прилєпка С.В. до ВАТ «Київметалопром» про поновлення на роботі. Однак, йому було відмовлено в наданні матеріалів цивільної справи № 2-1838/10, оскільки справу було направлено до Апеляційного суду Херсонської області. Але при зверненні до канцелярій Комсомольського районного суду міста Херсона та до канцелярії Апеляційного суду Херсонської області було виявлено, що справа № 2-1838/10 не направлялася та не надходила до Апеляційного суду Херсонської області, представник ВАТ «Київметалопром» звернувся до прокуратури Комсомольського району міста Херсона по вищевказаним фактам щодо зловживання суддею Котьо І.В. своїм службовим становищем та перевищення повноважень і навмисну відмову в ознайомленні представника ВАТ «Київметалопром» з матеріалами справи аби Прилєпко С.В. поновився на роботі, оскільки рішення про поновлення на роботі виконуються негайно,  тим самим сприяє захопленню підприємства ВАТ «Київметалопром».

     Тим більше, що така спроба рейдерського захвату підприємства відбулася. 08.03.2009 року проводились загальні збори в приміщеннях ВАТ «Київметалопром» за адресою: Київська область, смт. Калинівка, вул. Індустріальна, 7, на яких Прилєпко С.В. (не будучи акціонером ВАТ «Київметалопром») з невідомими особами здійснювали дії щодо «захвату» приміщень товариства, шляхом вживання «силових заходів», враховуючи те, що на той час була закрита кримінальна справа і почуваючи свою безнаказаність. Довірені особи ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз» і ЗАТ «АСНОВА Холдинг» намагалися силою знищити документи реєстраційної комісії, побили її членів, завели незнайомих людей в зал засідання, підняли групу співробітників на штурм зборів акціонерів.

Прилєпко С.В. представлявся директором товариства і при цьому наголосив, що  в нього знаходяться і оригінали установчих документів, і кругла печатка товариства.

Він разом з невідомими особами підбурював робітників ВАТ «Київметалопром» до неправомірних дій щодо «силового захвату» підприємства.

Вони ввірвались в адміністративний корпус підприємства за допомогою фізичної сили, долаючи опір охорони, захопили третій поверх і кабінет директора на третьому поверсі (де розташувався сам Прилєпко С.В.), почали ламати меблі та вчиняти протиправні дії. Зокрема начальнику охорони Лутюку О.М. було пробито голову, який потрапив до лікарні, де знаходився 20 днів в тяжкому стані із струсом мозку. Фізична сила була застосована до інших осіб, які були присутні в приміщенні.

Керівництво ВАТ «Київметалопром» було вимушено звернутись до правоохоронних органів у зв'язку із порушенням громадського порядку на території підприємства в вихідний день та нанесення тілесних ушкоджень вказаним особам. По цим фактам, по прибутті на виклик, працівникам міліції були подані відповідні заяви та зафіксовані вказані факти. Тобто, Прилєпко С.В. 8 березня 2009 року вчинив неправомірні дії в приміщеннях ВАТ «Київметалопром». Звертаємо Вашу увагу, що по заяві рейдерів це тільки початок. Вони мають наміри організувати  масові безпорядки на підприємстві. Ми боїмося за свою безпеку. Остерігаємося протиправної поведінки та пролиття крові.

         ВАТ «Київметалопром» жодного разу не було повідомлено про дату та час судового засідання та заочне рішення по вказаній справі було прийняте без нашої участі, чим порушено наше право на захист. Отже, порушуючи існуючи норми і чинне законодавство, без допуску до справи і не надсилаючи повідомлення до ВАТ «Київметалопром», за один день, фактично не розглядаючи справи було винесено рішення. Нам не зрозуміло, яке відношення має Прилєпко С.В. та його представники до цього суду. ВАТ «Київметалопром» де працював Прилєпко С.В. знаходиться у Васильківському районі Київської області. Прилєпко С.В. має власну трикімнатну квартиру в місті Києві, 03191, вулиця Крейсера Аврори, 5, к. 1, кв. 13, де і проживає. Зареєстрований він в місті Комсомольськ, Полтавської області. Відбулося ототожнення понять місто Комсомольськ Полтавської області та Комсомольськ Херсонської області.

         Отже, суддя Котьо І.В. винесенням заочного рішення та навмисним перешкоджанням у реалізації прав та законних інтересів ВАТ «Київметалопром», як учасника судового процесу, сприяє Прилєпку С.В. і підтримуючих та направляючих його дії  ТОВ «Калинівка Девелопмент Ентерпрайз» і ЗАТ «АСНОВА Холдинг» у рейдерському захопленні підприємства.

         Звертаємо Вашу увагу на те, що в провадженні Печерського районного суду міста Києва знаходиться справа № 2-2314/09 невідомої для нас особи Коваля Є.В. по захисту його трудових прав, як директора ВАТ «Київметалопром», згідно сфальсифікованого їм протоколу загальних зборів акціонерів від 21.12.2009 року  з підробленими підписами. По даному факту ми звернулися до правоохоронних органів з проханням провести перевірку цих фальсифікацій і дати їм правову оцінку. 

 

 

З повагою,

 

 

Голова Наглядової Ради                                                        

ВАТ «Київметалопром»                                                                Крупа К.С

 

    Директор

    ВАТ «Київметалопром»                                                            Щербатюк Н.М.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях