Нова зірка на літературному небосхилі – Ельга Міра

27 мая 2011, 12:24
0
20
Нова зірка на літературному небосхилі – Ельга Міра

Нова зірка на літературному небосхилі – Ельга Міра

Нова зірка на літературному небосхилі – Ельга Міра

9 червня 2011 р. о 19:00 в культурній крамниці empik вперше відбудеться прес-конференція для журналістів, під час якої стане відомо, хто ж насправді криється під псевдонімом Ельга Міра та є автором епатажної  книжки "Скорлупа (мовою оригіналу)".

Не дивлячись на те, що книга з’явилась у продажу на початку цього року, вона вже встигла привернути до себе увагу читачів, критиків та преси.

Що ж такого є у цій книзі, що вона викликає шквал емоцій та не залишає байдужим нікого,  хто прочитав бодай декілька сторінок роману?! Для деяких – ця книга надто відверта і шокуючи, для інших – дзеркало внутрішнього я. Достеменно одне – своєю відвертістю та реалістичністю роман змушує нас глибоко замислитись над своїми вчинками й відкриває очі на щоденні проблеми, що відбуваються тут і поряд – можливо з нашими друзями, коханими, бодай просто знайомими. Вони прагнуть поради та підтримки, але на марне. Світ стає байдужим до чужих проблем, вбачаючи, передусім, свою власну користь у всьому.

Існувати в шкаралупі, без надії знайти собі подібного, підкоряючись інстинктам натовпу, або продертись крізь мораль тих, на кого ти зовсім не схожий – питання, якими живе головна героїня. Переплітаючі два світи – французьких реалій та японських ритуалів, автор пропонує побачити та відчути, наскільки страх продемонструвати себе "автентичного" робить з людей ізгоїв, приречених на принизливу самотність. Тільки той, хто здатен вирватися з полону цього страху, стане вільним!

"Відразу хочу сказати, що "Скорлупа" - не зовсім типовий жіночий роман із типовими для даного жанру подіями та вчинками: росла, дорослішала, навчалась, вперше закохалась, пройшла крізь терни до красивого життя і заможного чоловіка-бізнесмена. Більш-менш уважний читач з перших розділів зрозуміє, що в цьому внутрішньому монолозі йдеться про дещо глибше буріння власного его, котре місцями сягає справжнього душевного мазохізму, в якому, здається, і знаходить насолоду головна героїня роману". Костянтин Гнатенко.

"Немає ніякого секрету в тому, що кожен письменник, як визнаний, так і дебютант, вірить: його книги – для всіх. Думаю, Ельга Міра – не виняток. В дечому можу розчарувати дебютанта: книга вийшла для того, порівняно невеликого кола людей, які читати не тільки люблять, але й вміють. У даному випадку "любити" і "вміти" настільки ж різні речі, як секс і коханняв. Може бути секс без кохання, так би мовити, для здоров’я і тонусу. Може бути кохання без сексу, але в більшості випадків, воно закінчується психічним розладом. І першого, і другого, і третього в романі вистачає". Андрій Кокотюха   

Місце проведення прес-конференції:

empik м. Київ, вул. Мішуги, 4, ТЦ "Піраміда" (ст. м. Позняки)

Увага! Попередня акредитація для журналістів обов’язкова. Запис проводиться за телефоном:  067-504-63-60, Ірина Грива.

Усі акредитовані журналісти отримають книгу "Скорлупа" з автографом автора.

Прес-служба empik

Info.empik@empik.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях